Sensacyjne wyniki!


Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza) wygrał 67. Rajd Polski, trzecią rundę samochodowych mistrzostw Europy, i został liderem klasyfikacji mistrzostw kraju.

Polaków znów nie stać na auta


Wygląda na to, że powódź pokrzyżowała plany importerom samochodów używanych. Z najnowszych danych Ministerstwa Finansów wynika, że w maju zza naszej zachodniej granicy trafiło do Polski jedynie 64,387 pojazdów.

Polak najszybszy w scirocco R


Maciej Steinhof wygrał w Hockenheim pasjonujący, inauguracyjny wyścig pucharu Scirocco R, drugie miejsce zajął Kris Heidorn (Niemcy), trzeci linię mety minął były kierowca Formuły 1 Martin Brundle (Wielka Brytania).

Szpanerskie coupe spod znaku lwa


Peugeot 407 coupe to jeszcze jeden niepraktyczny, ale budzący pożądliwe spojrzenia samochód.

Płatne obwodnice miast?!


1,2 mld zł rocznie straciłby drogowy fundusz, gdyby autostradowe obwodnice miast były darmowe - pisze "Puls Biznesu".

Rozbił auto specjalnie?


Szef Formuły 1 Bernie Ecclestone zapowiedział we wtorek wyciągnięcie bardzo poważnych konsekwencji w stosunku do teamu Renault i Brazylijczyka Nelsona Piqueta, jeżeli potwierdzą się informacje, że francuski zespół nakazał swojemu kierowcy rozbić swój bolid podczas ubiegłorocznego wyścigu o Grand Prix Singapuru.

Zabraknie pieniędzy na drogi?


Co najmniej 1,2 mld zł będzie kosztowała naprawa zniszczonych dróg krajowych przez obie fale powodziowe.

Kierowcy (n)a telefon


Kilkanaście lat temu Polacy wracający z wycieczek do Europy Zachodniej, z wypiekami na twarzy opisywali małe urządzenia zwane potocznie telefonami komórkowymi, bez których większość mieszkańców zachodnich rubieży naszego kontynentu nie była w stanie się obejść.

Auta droższe o 100 euro?


Kolejne pięć krajów - wciąż bez Polski - zapowiedziało we wtorek wprowadzenie nowego systemu bezpieczeństwa w samochodach, który samodzielnie powiadamia o wypadku, np. jeśli kierowca straci przytomność. Podpisano w tej sprawie memorandum w Brukseli.

Zgubna wiara w GPS


Co jest bardziej skuteczne - GPS czy tradycyjna mapa?

AC i udział własny


Udział własny to ciekawa sprawa, o której jednak nie wszyscy kierowcy wiedzą.

Tir zablokował drogę


Po trzech godzinach policja odblokowała jeden pas jezdni drogi krajowej nr 32 prowadzącej z Poznania do Zielonej Góry.

Zabrać A4 Stalexportowi!


"Nie da się. Nie można. To niewykonalne" - od wielu miesięcy to jedyne tłumaczenie, na jakie stać posłów i urzędników, gdy dziennikarze RMF FM pytają o zmiany w umowie koncesyjnej ze Stalexportem, która faworyzuje prywatną firmę.

Nagrywali go 20 kilometrów!


Wytyczne komendanta głównego policji są jednoznaczne - policjanci po ujawnieniu wykroczenia zobowiązani są do niezwłocznego zatrzymania jego sprawcy.

Rolls wśród vanów...


Kiedy w 1996 roku Renault zaprezentowało pierwszego minivana szybko zdobył on rzesze zwolenników, a także, co nieuniknione, konkurentów.

Śmierć przez sms-a


Jedna czwarta Amerykanów w wieku 16-17 lat przyznaje, że pisze sms-y w czasie prowadzenia samochodu - wynika z sondażu Pew Research Center, znanego ośrodka badania opinii.

Polska to drogowa dziura


Co prawda, stan polskich dróg powoli się poprawia, ale wciąż nie brakuje na nich dziur i kolein.

Radical w Polsce


Radical Sportscars to największy na świecie brytyjski producent samochodów przeznaczonych na tory wyścigowe. Właśnie pojawia się w Polsce .

Tragiczne zderzenie autobusu


W Szadłowicach niedaleko Inowrocławia zderzyły się autobus wiozący ludzi do pracy i samochód osobowy. Kierowca auta nie żyje, około 20 osób jest rannych.

Jest źle, lepiej nie będzie


W minionym miesiącu w Europie sprzedano 1 milion 171 tysięcy samochodów nowych. Chociaż na przeciętnym zjadaczu chleba liczba ta może robić wrażenie, dilerzy wciąż nie mają się z czego cieszyć.

Dziecko w pełnym maskowaniu


W przyszłym tygodniu rozpoczyna się rok szkolny. Dla kierowców oznacza to nowe wyzwania.

Złamał 15 przepisów w 11 minut


Piętnaście przepisów drogowych w ciągu zaledwie 11 minut złamał kierowca z Włoch, szalejący w niedzielę we wschodniej Szwajcarii - powiadomiła w poniedziałek miejscowa policja.

Boicie się swojego szefa?


Połączyć pracę z hobby? To bardzo fajna sprawa. Nam ta sztuka udaje, ale zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych czytelników nie ma aż tyle szczęścia.

Zabił dzieci, dostał... 4 lata


Na cztery lata pozbawienia wolności skazał w poniedziałek Sąd Rejonowy w Brzozowie (Podkarpackie) policjanta za spowodowanie wypadku, w którym zginęli dwaj 3-letni bracia, a dwie kolejne osoby zostały ciężko ranne.

Kradł aż 80 razy!


26-letni łodzianin tankował na stacjach benzynowych samochody, na które zakładał skradzione wcześniej tablice rejestracyjne i odjeżdżał nie płacąc za paliwo.

znalezionych: 2925, strona 1 z 117
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.