Uwaga! Mocno sypie


Dość intensywne opady śniegu, przemieszczające się w środę zwłaszcza nad południem i wschodem Polski, utrudniają poruszanie się po drogach.

Żenada w Ameryce!


Nie jest lekko. Zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych kryzys finansowy poczynił straszliwe spustoszenia w branży motoryzacyjnej.

Poprzednik Kubicy wróci do F1?


Mistrz świata Formuły 1 z 1997 roku Kanadyjczyk Jacques Villeneuve, który od sierpnia 2006 roku, po odejściu z zespołu BMW-Sauber, nie startuje w wyścigach, planuje w przyszłym roku wrócić do sportu i prowadzi z kilkoma teamami rozmowy w sprawie podpisania kontraktu.

Biskup z promilami na czerwonym


1,54 miała we krwi najwyższa dostojniczka Kościoła ewangelickiego w Niemczech, biskup Margot Kaessmann, skontrolowana przez policję, ponieważ przejechała przez skrzyżowania na czerwonym świetle.

Recykling ma sens tylko wówczas, kiedy stosuje się odpowiednie pojemniki na odpady. Wszystkie pojemniki na odpady powinny być w pierwszej kolejności oznaczone odpowiednim kolorem. Jeśli

pojemniki na odpady

mają przechowywać odpady medyczne muszą być one oznaczone kolorem czerwonym. Jeśli pojemniki na odpady będą służyły przechowywaniu szkła, ich kolor musi być w kolorze zielonym.

Wyścig będzie w TV. Słusznie?


W niedzielę w Krakowie odbędzie się pogrzeb Lecha Kaczyńskiego. Do końca dnia w Polsce obowiązywać będzie żałoba narodowa. Oznacza ona m.in. odwołanie imprez sportowych w naszym kraju.

Pijak zabił dziecko i dostał 6 lat


Sześć lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów na 10 lat orzekł sąd w Ostrzeszowie (Wielkopolska) wobec 21-letniego pijanego kierowcy, który zabił 16-letnią dziewczynkę.

Kubica pojedzie ładą!


Na bolidzie prowadzonym przez Roberta Kubicę przez cały 2010 rok będzie widniało logo Łady.

Miejsce do parkowania to luksus!


Znowu słychać zapewnienia o rychłej zmianie statusu dróg wewnętrznych, które odtąd byłyby traktowane tak samo jak drogi publiczne.

A ty jak parkujesz?


Kto wyznacza miejsca postojowe, jakie powinny mieć wymiary? Wyjaśniamy zagadnienia dotyczące parkingów.

Kolejna wojna o A4


Władze Małopolski żądają od Stalexportu, żeby w tym roku zaczął rozbudowę węzła Rudno na płatnej autostradzie A4.

Volvo C70 po liftingu


Volvo poddało liftingowi model C70. Samochód ten zadebiutuje na salonie we Frankfurcie.

Hybrydowa kia ray


Po wprowadzeniu na rynek soula i vengi Koreańczycy nie spoczywają na laurach.

7 zł może uratować ci życie!


To jeden z najczarniejszych weekendów na polskich rogach.

Audi i Forza Motorsport3


Co łączy Audi i Microsoft? Więcej niż mogłoby się wydawać.

Wszyscy chcą budować


Władze USA poinformowały w czwartek o aresztowaniu chińskiego inżyniera, który tuż przed odejściem z pracy skopiował tysiące poufnych dokumentów i wykradł tajne dane handlowe korporacji motoryzacyjnej Ford.

Superauto z... Korei!


Chociaż historia koreańskich samochodów liczy sobie zaledwie 36 lat (w 1974 roku fabrykę Kii opuścił pierwszy osobowy pojazd o nazwie brisa), rozwój jaki przeszły w tym czasie tamtejsze konstrukcje jest godny szacunku.

Kubica dojechał na 29 miejscu


Robert Kubica z pilotem Michałem Kuśnierzem (Renault Clio R3) zajęli 29. miejsce w klasyfikacji generalnej w rozegranym we Francji Rallye du Var.

Autostradowy złoty biznes


Krajowy Fundusz Drogowy zarezerwował w tym roku rekordowe 2,7 mld zł na wypłaty dla firm, które budują płatne drogi i zarządzają ich odcinkami.

Ciężarówką w autobus. Są ofiary


Dwie osoby zginęły, a 21 zostało rannych w zderzeniu ciężarówki z autobusem w Hajdaszku (Świętokrzyskie).

Hamilton: nie byliśmy ostatni


Mistrz świata Formuły 1 z 2008 roku Lewis Hamilton ocenił, że nowy model jego McLarena różni się od poprzedniego "jak dzień od nocy".

Tragiczna śmierć Hiromu Naruse


Historia motoryzacji pisana jest krwią ofiar wypadów drogowych. Wielu sławnych konstruktorów poniosło śmierć testując opracowane przez siebie pojazdy, jedną z ofiar był m.in. Jean Bugatti - genialny konstruktor i syn Ettore Bugattiego.

Uwaga nowość! RCZ (video)


Niektórzy twierdzą, że się nie da lub nie warto. W innych miastach zamiast marudzić, po prostu działają.

Auto zwane "Baby Rolls'em"


Rolls-Royce opublikował zdjęcia nowego samochodu o nazwie ghost.

Wkręciliśmy was...:)


Powszechna opinia głosi, że "media kłamią". Wprawdzie w serwisie Motoryzacja zawsze dokładamy największych starań, by podawane przez nas informacje były jak najdokładniej zweryfikowane, ale większość naszych stałych czytelników zdążyła na pewno zauważyć, że każdego roku - 1 kwietnia - pozwalamy sobie popuścić nieco wodze fantazji.

Coś dla na fanów motoryzacji


Nie lada gratka czeka na fanów motoryzacji i miłośników designu odwiedzających w najbliższy weekend Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

znalezionych: 2925, strona 1 z 117
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.