Taniec - Lekcje Indywidualne- Cały Śląsk (Zabrze)


Indywidualna nauka tańca: # Nauka wyczucia rytmu # Nauka prowadzenia partnerki/partnera # Nauka najpopularniejszych tańców towarzyskich (walc angielski, walc wiedeński, tango argentyńskie, quickstep, ...
Lokalizacja: Zabrze - Rodzaj: kurs / szkolenie

List od premiera do internautów


Donald Tusk opublikował krótki list do internautów wzburzonych tzw. „ustawy cenzorskiej”. Premier chce debaty z użytkownikami Sieci.

Dwa nowe, 27-calowe monitory firmy iiyama


W europejskich sklepach pojawiły się dwa nowe monitorów ProLite firmy iiyama - B2712HDS i E2710HDS. Oba monitory wyposażono w matryce TN o przekątnej 27 cali i natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Ich wspólne cechy to między innymi czas reakcji matrycy wynoszący 5 ms (2 ms pomiędzy odcieniami szarości), maksymalna jasność 400 cd/m2, współczynnik kontrastu 1000:1 oraz wyjścia obrazu (HDMI 1.3, DVI i D-Sub).

Nowa obudowa dla malutkiego komputera, od Lian Li


Firma Lian Li uruchomiła sprzedaż nowego modelu obudowy komputerowej, wykonanej w formacie mini-tower. Nowa konstrukcja, w całości wykonana z aluminium, o nazwie PC-Q08B może pomieścić płytę główną mini-ITX lub mini-DTX. Przeznaczona jest przede wszystkim do zastosowania jako "domek" dla komputera HTPC lub prostego komputera biurkowego lub serwera.

ArchiCAD - poziom podstawowy (Rzeszów)


ArchiCAD to program najwyższej jakości stosowany i użytkowany przez architektów na całym świecie do celów projektowych. Za pomocą programu ArchiCAD ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Symantec kupuje SSL-a


Symantec najprawdopodobniej w najbliższym czasu odkupi od VeriSigna technikę szyfrowanych płatności w Internecie. Wartość transakcji szacowana jest na 1,3 miliarda dolarów.

Kosmetologia (Konin)


...
Lokalizacja: Konin - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Pozyskiwanie funduszy europejskich szkolenie kurs (Gdynia)


Dzień I 1) Polityka strukturalna Unii Europejskiej podstawowe zagadnienia. 2) Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego i Europejski Fundusz Społeczny: ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

USB 3.0 dla tych, którzy lubią swoją starą płytę główną


Użytkownikom, którzy chcieliby skorzystać z funkcjonalności standardu USB 3.0, a przy tym nie palą się do wymiany posiadanych podzespołów na nowsze, firma Transcend oferuje kartę rozszerzeń PDU3 USB 3.0 Expansion Card.

Wtorkowe łatanie oprogramowania marki Microsoft


Jutro Microsoft opublikuje parę nowych poprawek do swojego oprogramowania. Łatki, jak zwykle, dostępne będą w Windows Update i dotyczyć będą systemu Windows i pakietu Office.

Lenovo rozpoczyna proces wymiany wadliwych baterii w ThinkPad'ach


Chiński producent komputerów rozpoczyna program wymiany wadliwych baterii, który obejmuje sporą liczbę modeli z linii ThinkPad.

Doskonalenie kompetencji interpersonalnych współczesnego menedżera (Warszawa)


I DZIEŃ 1. Otwarcie i wstęp 2. Psychologia sukcesu menedżera 3. Komunikacja interpersonalna w relacjach biznesowych 4. Komunikacja interpersonalna w relacjach biznesowych (2) 5. Omówienie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Przenośne TV marki Panasonic z serii VIERA


Panasonic Japan rozszerza swoją ofertę o dwa nowe modele przenośnych telewizorów, przystosowanych do odbioru naziemnego sygnału cyfrowego – VIERA DMP-BV200 oraz VIERA DMP-HV100.

Będą 12,1-calowe netbooki z Atomem N550?


Do premiery netbooków z dwurdzeniowym Atomem N550 coraz bliżej. Być może zobaczymy też modele 12,1-calowe, gdyż Intel ponoć planuje znieść swoje limity.

70-calowy telewizor 3D, niewymagający okularów


Na wystawie Finetech Japan 2010, Newsight demonstruje nowy 70-calowy telewizor 3DTV, który wyróżnia się tym, że nie wymaga użycia stereoskopowych okularów.

Szkolenia rozwoju kompetencji twórczych, osobistych, budowy zespołu i inne (Zgierz)


Budowanie zespołu kreatywnego i twórcze rozwiązywanie problemów. Rozwój zespołu i współpraca w zespole - współpraca zespołu z otoczeniem. Potencjał ...
Lokalizacja: Zgierz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowe miasta w zasięgu technologii HSPA+


iPlus rozszerzył zasięg najszybszego mobilnego Internetu w technologii HSPA+ o 9 nowych miast: Bytom, Elbląg, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Kwidzyn, Police, Sosnowiec, Tychy oraz Władysławowo.

Nowoczesne Techniki Sprzedaży 2 (Kraków)


Program: Dzień I * Wiem co sprzedaje charakterystyka produktu ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego (Katowice)


Dzięki naszym lekcjom gramatyka języka obcego nie będzie dla Ciebie problemem - dzięki różnym ćwiczeniom od razu zastosujesz zdobytą wiedzę Jak ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Rekordowe zyski Apple'a


Apple pobiło wszystkie optymistyczne oczekiwania dotyczące przychodów. Koncern zarobił na czysto ponad 3 miliardy dolarów.

Nvidia GF100 w szczegółach


Wreszcie mamy nieco więcej informacji o pierwszym procesorze graficznym w architekturze Fermi, który posiada 512 procesorów strumieniowych CUDA i obsługę bibliotek DirectX 11.

Sony Move "dużo precyzyjniejsze od Wii"


PlayStation Move, czyli kontroler mający konkurować z Nintendo Wii, jest od swojego konkurenta dużo dokładniejszy. Tak przynajmniej twierdzi dyrektor Cohort Studios.

Asertywność w działaniu (Warszawa)


Wprowadzenie i określenie celów szkolenia Asertywność czyli jak skutecznie dbać o własne i szanować cudze prawa Czy skutecznie dbasz o swoje prawa ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Główny Księgowy - szkolenie zawodowe Katowice (Katowice)


1. Wybrane zagadnienia systemu podatkowego w Polsce - Zagadnienia wspólne systemu podatkowego 2. Wybrane zagadnienia Postępowania podatkowego przed urzędami podatkowymi 3. Wybrane ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

20 najpopularniejszych telefonów ubiegłego roku


Który z wielu telefonów był w Polsce numerem jeden? Śledząc publikowane w ubiegłym roku rankingi popularności można było wytypować zdecydowaną faworytkę.

znalezionych: 8316, strona 1 z 333
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.