Dziury w Office, Explorerze i Windows będą załatane we wtorek


We wtorek Microsoft udostępni zestaw uaktualnień dla swoich produktów. Załatane zostaną system Windows, pakiet Microsoft Office oraz przeglądarka Internet Explorer.

Zmiany w płacach w 2010r (Marki)


20 września 2010r.- Składki i zasiłki zmiany w 2010r. 1. Ubezpieczenia społeczne. 2. Ubezpieczenie zdrowotne. 3. Zasady ustalania składki na ubezpieczenie ...
Lokalizacja: Marki - Rodzaj: kurs / szkolenie

Domowy projektor Acera za niecałe 7 000 zł (aktualizacja)


Najnowszy projektor firmy Acer, model H7530D jest urządzeniem o rozdzielczości Full HD (1080p) i podstawowym formacie 16:9.

Visual Studio 2010 i Silverlight 4 - premiera tuż, tuż


Silverlight 4 oraz Visual Studio 2010 pojawią się, odpowiednio 13 i 12 kwietnia. Microsoft zapewnia, że nie będzie już więcej opóźnień.

Według większości klientek, które kupiły naszą biżuterię, nasza biżuteria damska to niecodzienna biżuteria zakładana tylko na specjalne okazje. Bardzo cieszymy się z takich opinii, co poświadcza tylko że nasza

niecodzienna biżuteria

cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet, które cenią sobie luksusową i ekskluzywną biżuterię damską.

Awaria Gmaila skutkiem upgrade'u serwerów


Google Gmail ponownie odmówił posłuszeństwa. Użytkownicy wybranych krajów (w tym Polski) nie mogli się połączyć wieczorem ze swoja skrzynką pocztową.

Dotykowy notebook dla graczy


Firma iBuyPower rozszerza swoją ofertę o kolejnego notebooka dla graczy – Battalion Touch CZ-11. Urządzenie jest pierwszym laptopem tej firmy, wyposażonym zarówno w dotykowy ekran z obsługą Multi-Touch, jak i w procesory Intel Core i7.

Dowiedziała się o rozwodzie z Facebooka


Emma Brady, lat 39, dowiedziała się o końcu swojego małżeństwa w dość niecodzienny sposób - po tym jak jej mąż zmienił stan cywilny na swoim koncie w Facebooku.

Hybrydowy notebook z wyjmowanym ekranem


Lenovo podczas targów CES 2010 zaprezentuje nową, unikalną maszynę. Notebook IdeaPad U1 Hybrid posiada bowiem wyjmowalny, 11,6-calowy ekran multidotykowy z wbudowanym procesorem.

Facebook najpopularniejszą witryną w USA, nawet od Google'a


Microsoft usunął aplikację do obsługi Binga z App Store ze wszystkich wersji językowych sklepu poza amerykańską. Jak się okazuje, nie powinna była się ona tam w ogóle znaleźć.

Ubuntu bez GIMP-a


Podczas konferencji Ubuntu Developer Summit twórcy systemu ogłosili, że nie zamierzają dołączać GIMP-a do przyszłych edycji tego Linuksa.

Touch Pack dla Windows 7 wkrótce gotowy do pobrania


Zestaw aplikacji, który promuje funkcję sterowania dotykiem w Windows 7 będzie dostępny do pobrania dla wszystkich. Dotychczas był on dostępny tylko dla partnerów OEM.

Profesjonalna Asystentka Prezesa (Gdynia)


Centrum Doradczo - Szkoleniowe organizuje Szkolenie: Profesjonalna Asystentka Prezesa z Modułem Komputerowym oraz Biznesowym Słownictwem Biurowym w Języku Angielskim. Cena: ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Toshiba AC100 z Tegrą i Androidem ma wymieść netbooki i tablety


Toshiba jako pierwsza oficjalnie zapowiada wprowadzenie na polski rynek urządzenia łączącego formę netbooka z wnętrznościami smartfonu. Trzeba przyznać, że AC100 prezentuje się smakowicie!

Pakistan bez YouTube'a


Pakistańskie władze zamykają dostęp do kolejnego serwisu społecznościowego. Po Facebooku, przyszedł czas na YouTube’a. Również za „bluźnierstwa”.

Prototyp nowego iPoda touch odnaleziony, ale czy jest autentyczny?


Po odnalezieniu w Wietnamie kolejnego prototypu iPhone’a, przyszedł czas na iPoda touch. Odnalezione urządzenie wyposażone jest w dwumegapikselowy aparat cyfrowy.

Komunikacja interpersonalna - zapobieganie konfliktom Zarządzanie poprzez jakość (Katowice)


Cel szkolenia ------------- Proponowane szkolenia wyjazdowe umożliwiają uczestnikom podniesienie umiejętności projektowania motywacyjnych systemów wynagrodzeń, wykorzystanie pozapłacowych narzędzi motywacyjnych oraz dokonywania oceny okresowej ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Sztuczna inteligencja i ludzka forma w dodatku do Mass Effect 2


Bioware nie pozwala nam odłożyć na półkę Mass Effekta 2. Overlord to już czwarty dodatek do tej kosmicznej gry RPG.

Orange i T-Mobile łączą siły


Komisja Europejska zatwierdziła możliwość fuzji operatów Orange i T-Mobile w Wielkiej Brytanii, na którą właściciele obydwu spółek wyraziły niedawno chęć.

Płatne linki mają się dobrze


Marketerzy w Stanach Zjednoczonych wydali na płatne linki w styczniu o jedenaście procent więcej, niż w tym samym okresie w zeszłym roku.

"Piractwo zmusiło nas do porzucenia komputera na rzecz konsol"


Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania.

Apple iPod Touch z aparatem cyfrowym


Nie stało się to w ubiegłym roku, ale wygląda na to, że w bieżącym firma Apple doda aparat fotograficzny do swojego przenośnego odtwarzacza iPod Touch. Świadczyć mają o tym ujawnione zdjęcia, nieoficjalne oczywiście, przedstawiające iPoda z aparatem.

Go, czyli język programowania od Google


Go ma być równie wydajny, jak języki typu C i C++, a zarazem równie łatwy do przyswojenia i pisania, co Python.

Kurs prygotowawcze do certifikatu WiDaF (Dzierżoniów)


Kurs przygotowawczy do certifikatu WiDaF z jezyka niemieckiego-to egzamin przeznaczony do testowania znajomosci jezyka niemieckiego w biznesie,w srodowisku pracy, prowadzone ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Holograficzny dowód tożsamości


Naukowcy z GE we współpracy z SABIC stworzyli nowy rodzaj materiałów holograficznych, dzięki którym może w powstać wyjątkowo dobrze zabezpieczony dowód tożsamości.

Pedagogika (Stalowa Wola)


Studia stacjonarne II stopnia: Kwalifikacja na podstawie testu z pedagogiki ogólnej. Zwolnieni z testu są absolwenci studiów I stopnia z ...
Lokalizacja: Stalowa Wola - Rodzaj: studia magisterskie uzupełniające

znalezionych: 8316, strona 1 z 333
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.