CES 2010: OLED-owy notebook Della


Dell podczas zakończonych już targów CES zaprezentował światu prototyp 16-calowego notebooka Studio XPS, którego wyposażono w wyświetlacz OLED o grubości 2 milimetrów.

Jak donosi portal GRY-OnLine.pl, premierę gry Red Dead Redemption w Polsce nie można zaliczyć do udanych. Westernu od Rockstar Games w polskich sklepach zwyczajnie nie ma. Firma AMD udostępniła poprawkę sterowników Catalyst, przeznaczoną dla kart graficznych ATI Radeon HD serii 5000. Pakiety te co prawda nazywają się "Catalyst 10.4 Preview", ale lista zmian pozwala sądzić, że specjaliści od marketingu maczali w tym palce. "Preview" brzmi ładniej niż "Hotfix", prawda? Google, jak się okazało, przemilczało część faktów dotyczących „otwartości” zapowiedzianego na I/O 2010 formatu WebM VP8. Część kodu może podlegać prawom patentowym.Celem szkolenia jest przygotowanie Handlowców, którzy mają bezpośredni kontakt z Klientem do stosowania adekwatnej i profesjonalnej mowy ciała, aby zwiększyć ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie W trakcie Game Developer Conference, która odbywa się w San Francisco, Grupa Khronos oficjalnie zaprezentowała specyfikację nowej, czwartej generacji interfejsu programowania OpenGL. Na polskim rynku pojawił się nowy produkt firmy Hama, który skierowany jest do posiadaczy konsol Sony PlayStation 3. Pilot Hama może kontrolować 16 głównych funkcji odtwarzacza BluRay/DVD. Wyposażono go w przyciski szybkiego dostępu do najważniejszych ustawień, przyciski kierunkowe do nawigacji w menu oraz przycisk Start.

"Podstawy rozliczania podatku dochodowego od osób prawnych" to jednodniowe szkolenie, które przedstawia praktyczne kwestie związane z PDOP oraz zagadnienia rachunkowe. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Yahoo! chce zapewnić użytkownikom na całym świecie "pełnię mobilnych doświadczeń online" - czyżby pozazdrościli swojemu największemu konkurentowi i postanowiło wprowadzić na rynek swój własny telefon? Nakręcone premierą swoich nowych aparatów w standardzie Mikro Cztery Trzecie, Sony przygotowuje również premierę kamery cyfrowej HD z wymiennymi obiektywami.

Nasze Tatuaże to serwis, który umożliwia pokazanie swojego tatuażu w Internecie oraz wyszukanie wzorów i inspiracji na tatuaż, który dopiero chcemy sobie zrobić. Apple nagiął nieco swoje zasady, dotyczące nieodpowiedniej zawartości na App Store. Oficjalna aplikacja dla iGadżetów od Playboya zyskała w końcu przychylność koncernu. 2- i 4-portowe przełączniki USB 2.0 DVI Dual View KVMP CubiQ z wbudowanym 2-portowym hubem USB 2.0, pozwalają na jednoczesną obsługę 2 monitorów DVI.Mieszkaniec Seattle został skazany na trzy lata w więzieniu za kradzież tożsamości, których dokonywał za pomocą sieci peer-to-peer LimeWire. Dwa nowe bezprzewodowe zestawy słuchawkowe z serii Mobile Music. MM400 oraz MM450 wykorzystują technologię Bluetooth. Przegląd rynku prasy Struktura redakcji i harmonogram pracy Droga tekstu od napisania do opublikowania Prawo autorskie w pracy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kursy komputerowe dla dorosłych (Łódź)


Podstawy obsługi M. Windows i Internetu ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

Trzy płyty główne z AMD 880G, od firmy Biostar


Firma Biostar zapowiedziała uruchomienie sprzedaży trzech nowych modeli płyt głównych, wyposażonych w chipset AMD 880G. Wśród nich znajdziemy jedną konstrukcję w formacie ATX (A880G HD) oraz dwie mniejsze micro-ATX (TA880GB HD i TA880G HD).

Algor - szkolenie zamknięte (Gliwice)


Realizując szkolenie zamknięte ustalamy jego tematykę oraz program indywidualnie z Klientem tak, aby kurs dostosowany był do odpowiedniej grupy odbiorców ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie

SharePoint - komunikacja i współpraca (Warszawa)


Cel i zakres szkolenia Odbiorcy: Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników organizujących i korzystających z intranetu opartego o platformę SharePoint. Korzyści ze szkolenia: Umiejętność tworzenia ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Telefony komórkowe lekiem na Alzheimera


Telefony komórkowe nie tylko szkodzą – mogą wręcz pomóc. Tak przynajmniej uważają amerykańscy naukowcy, którzy dowiedli, że intensywne korzystanie z komórki hamuje rozwój Alzheimera.

11-godzinny netbook z nowym Atomem i pamięcią DDR3


Toshiba dodaje do swojej oferty nowy netbook, który wyposażony jest w ekran z podświetleniem WLED, nowy procesor Atom N455 oraz pamięć w standardzie DDR3-1066.

Psychologia Obsługi Klienta -szkolenie za zamówienie (Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy)


Program dostępny na naszej stronie internetowej. Na życzenie prześlemy Państwu program i/lub kartę zgłoszeniową faksem lub e-mailem. Zapraszamy ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie

CP-310 - mobilny telewizor i podwójny telefon w jednym


W ofercie TRAK Electronics pojawi się wkrótce telefon komórkowy CP-310 produkt łączący w sobie cechy kilku różnych urządzeń mobilnych.

YouTube odblokowuje emisję teledysków


W marcu, na skutek braku porozumienia ze związkiem artystów, wideoklipy zniknęły z brytyjskiego YouTube’a. Teraz, na skutek nowej umowy, Wyspiarze znów mogą się cieszyć teledyskami.

Kurs języka tureckiego (Katowice)


Kurs przeznaczony dla osób, które pragną w krótkim czasie opanować podstawy języka tureckiego - w programie kursu, m.in. podstawowe elementy języka ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

EC14D, czyli cienki notebook od Gateway


Firma Gateway już niebawem uruchomi sprzedaż nowego modelu cienkiego notebooka (o grubości 1,2 cala), EC14D, który obecnie dostepny jest w systemie przedsprzedaży. Nowa konstrukcja ma podświetlany diodami ekran o przekątnej 11,6 cala i natywnej rozdzielczości 1366 x 768 pikseli oraz procesor Intel Pentium SU4100, pracujący z częstotliwością 1,3 GHz.

Od podstaw do samodzielnego ksiegowego- KURS (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Podatek od towarów i usług (Warszawa)


1.Zakres opodatkowan. - podstawowe pojęcia i definicje, - dostawa towarów i świadczenie usług, - wewnątrz wspólnotowe nabycie i wewnątrz wspólnotowa dostawa towarów, - eksport ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Facebook odpowiedzialny za 1/5 rozwodów


Badania przeprowadzone przez brytyjską usługę rozwodów przez Internet wskazują, że serwis społecznościowy Facebook ma naprawdę zły wpływ na nasze małżeństwa.

Windows Mobile 7 dopiero za rok


Brytyjski oddział mobilnej sekcji Microsoftu potwierdził, że premiera Windows Mobile 7 nie odbędzie się wcześniej, jak pod koniec przyszłego roku.

Windykacja wierzytelności w dobie kryzysu gospodarczego- Warszawa (Warszawa)


1. Źródła prawa w działaniach windykacyjnych 2. Ocena wiarygodności kontrahentów 3. Krajowy Rejestr Sądowy 4. Windykacja na podstawie umowy 5. Najczęstsze błędy w umowach 6. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Assessment Center i Development Center - warsztaty z zakresu prowadzenia ośrodków oceny (Warszawa)


Dzień 1. 1.Otwarcie szkolenia 2.Wprowadzenie do tematu 3.Postrzeganie społeczne i diagnoza 4.Modele kompetencyjne w procesie oceniania 5.Narzędzia badawcze 6.Prowadzenie Ośrodka Oceny jako projektu w organizacji 7.Projektowanie merytoryczne ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dziennik o światowym zasięgu przenosi się do Internetu, mówi się o końcu prasy drukowanej


Christian Science Monitor, jako pierwsza ogólnoamerykańska gazeta, przeniesie się całkowicie do Internetu. Powód? Coraz mniej ludzi interesuje prasa na papierze.

Mobilny telewizor i podwójny telefon w jednym


W ofercie TRAK Electronics pojawi się wkrótce telefon komórkowy CP-310 produkt łączący w sobie cechy kilku różnych urządzeń mobilnych.

Nowy radiator dla CPU. Od Thermalright


Jak co roku, wraz z początkiem lata na półkuli północnej, producenci systemów chłodzenia ruszają z ofensywą. Firma Thermalright zapowiedziała kolejny produkt. Tym razem jest to potężny radiator - HR-02 - przeznaczony do schładzania mocno podkręconych procesorów.

Microsoft tłumaczy się ze współpracy z NSA


Współpraca z amerykańską Narodową Agencją Bezpieczeństwa nie zaowocowała obecnością backdoora. – Nigdy tego nie zrobiliśmy i nigdy nie zrobimy – zapewnia przedstawiciel koncernu.

E3 2010: Valve odwołuje pokaz Portala 2, szykuje "coś ekstra"


Valve poinformowało, że oczekiwany przez bardzo wiele osób pokaz gry Portal 2 na targach E3 jest odwołany. Ale w zamian za to czeka nas „duża niespodzianka”.

MS powerpoint - poziom zaawansowany - teraz jedynie 219 zł za osobę (Warszawa)


1. Efekty w pokazach slajdów Dodanie efektu częściowej przezroczystości do grafiki lub obiektu graficznego Dodanie efektu trójwymiarowości do obiektu graficznego Dodanie, ukrycie cienia w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowojorczycy płacą najmniejsze rachunki telefoniczne


Japońskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przeprowadziło niezwykle interesujące badania - mieszkańcom którego miasta oferowane są najtańsze połączenia komórkowe?

Kurs j angielski dla dorośli poziom 0 (Dzierżoniów)


Kurs intensywne 40h -j. angielski - dorośli ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.