Witryny społecznościowe pomagają zrujnowanemu Haiti


Awarie i przeładowania tradycyjnych środków komunikacji to poważny problem na ogarniętym kataklizmem Haiti. Z pomocą przyszły… portale społecznościowe.

Nie zamierzamy uczyć włamywania się do banków internetowych ani oszukiwania e-sklepów za pomocą fałszywych numerów kart płatniczych. <h3>Rozdział 1 Wprowadzenie do zarządzania projektem</h3> <p><b>Opis:</b> W tym rozdziale uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak w praktyce wykorzystywać program ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Urząd Komunikacji Elektronicznej bezprawnie nałożył na Telekomunikację Polską karę za „zbyt duże opłaty” za Neostradę. Trybunał Europejski nałoży na UKE karę finansową.Intel prezentuje urządzenie o nazwie Intel Reader - czytnik e-booków dla osób niewidomych, ale również dla mających problemy z czytaniem - dyslektyków i słabowidzących. Go ma być równie wydajny, jak języki typu C i C++, a zarazem równie łatwy do przyswojenia i pisania, co Python. Acer przygotowuje kolejnego notebooka na premierę systemu Windows 7, która odbędzie się równo za tydzień. Nowy model posiada procesor Intel CULV, panoramiczny ekran oraz wydajną baterię.

Firma RAmos przedstawia swój 5-calowy odtwarzacz multimedialny z ekranem o rozdzielczości 800 x 480 pikseli oraz możliwością wysłania sygnału 1080p przy pomocy złącza HDMI.

Garmin ASUS przygotowuje się do uruchomienia sprzedaży dwóch nowych modeli smartfonów. Firma Belkin ogłasza dobrowolne wycofanie z rynku produktów TuneBase Direct z zestawem do obsługi bez użycia rąk, TuneBase FM do obsługi bez użycia rąk oraz TuneBase FM z funkcją ClearScan.

Pomimo, że niemal wszyscy na świecie, a zwłaszcza nasi sąsiedzi, rozbudowują infrastrukturę szerokopasmowego Internetu w ekspresowym tempie, to Polska w tej kwestii wciąż kuleje. 2- i 4-portowe przełączniki USB 2.0 DVI Dual View KVMP CubiQ z wbudowanym 2-portowym hubem USB 2.0, pozwalają na jednoczesną obsługę 2 monitorów DVI. Jego celem jest nauka wykorzystania mowy ciała, znajomości praw perswazji i taktyk negocjacyjnych do przekonania drugiej strony do swojego punktu ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkoleniePiotr "Pio_" Zajkowski z drużyny PGS zdobył Brązowy Medal. Again – Polska drużyna w Counter-Strike’a 1.6 – wywalczyła złoto. W klasyfikacji medalowej Polacy zajęli siódme miejsce. Nie maleje zainteresowanie notebookami, które pod względem tempa sprzedaży wypadają znacznie lepiej od komputerów stacjonarnych. Lenovo w dość niecodzienny sposób zapowiada przygotowanie konkurenta dla iPada firmy Apple - mianowicie poprzez przypomnienie historii tabletu.

Będą 12,1-calowe netbooki z Atomem N550?


Do premiery netbooków z dwurdzeniowym Atomem N550 coraz bliżej. Być może zobaczymy też modele 12,1-calowe, gdyż Intel ponoć planuje znieść swoje limity.

Zasady podejmowania indywidualnej działalności gospodarczej w Polsce (Katowice)


Podejmowanie działalności gospodarczej - podejmowanie działalności gospodarczej - przepisy prawne regulujące prowadzenie działalności gospodarczej - pozyskanie kapitału niezbędnego do uruchomienia ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zarejestruj się w rządowym programie przeciw świńskiej grypie – infekcję masz jak w banku


Jeżeli otrzymasz maila obligującego cię do przystąpienia do Rządowego Programu Szczepień USA (US Government Vaccination Program) szybko go skasuj. Dlaczego?

BFG wycofuje się z rynku kart graficznych


Amerykańska firma BFG, wieloletni partner NVIDII, poinformowała o planach odejścia z rynku kart graficznych, na który weszła na samym początku swojego istnienia. Dopiero po paru latach oferta BFG została powiększona między innymi o zasilacze, notebooki Deimos oraz zestawy stacjonarne Phobos.

Użytkownicy iPhone'ów są paranoikami!


Pomimo powszechnie znanych wad iPhone'a, jego przeciętny użytkownik będzie go bronił za wszelką cenę. Dlaczego? Bo cierpi na paranoję. Oto wyniki badań firmy Strand Consult.

Kolejna luka w zabezpieczeniach Buzza


Robert Hansen z firmy SecTheory wykrył lukę w usłudze Google Buzz, dzięki której włamywacze mogą podszyć się pod dowolnego jej użytkownika.

Netbook Aspire One D260 - mały, lekki i długopracujący


Acer oficjalnie prezentuje swoją nową, ultramobilną maszynę z procesorem Intel Atom N450, 10-calowym ekranem LED oraz dwoma systemami operacyjnymi - Windows 7 i Android.

Chiny zakazują sprzedaży niektórych systemów Windows


Sąd w Pekinie uznał, że Microsoft musi zaprzestać sprzedaży chińskich edycji systemów operacyjnych Windows 98, 2000, Server 2003 oraz XP. Dlaczego?

Nastolatek porwany i zmuszony do kupienia... Playstation 3


Dziwne rzeczy dzieją się na świecie. Zwłaszcza w USA. Oto bowiem pewien nastolatek został porwany przez dwóch innych nastolatków i pod groźbą użycia broni, zmuszony do zakupu konsoli PS3.

Ceny transferowe - warsztaty praktyczne sporządzanie dokumentacji podatkowych- Poznań (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google I/O 2010: Pięć nowości, które mają pomóc zmienić Internet na lepsze


Pierwszy dzień tegorocznej konferencji Google I/O za nami. Gigant przedstawił swoje najświeższe produkty i plany. Punktem dnia były Chrome i HTML5.

Microsoft ukarany za wykorzystywanie swojej pozycji i pieniędzy


Microsoft zapłaci 17000 dolarów grzywny, za wykorzystanie swojej pozycji w walce z czterema piratami. Chciał bowiem by sprawy toczyły się w sądzie w Delhi, a nie w miejscach zamieszkania pozwanych.

Księgowość I, II, III stopień (Dzierżoniów)


Program kursu zawiera 3 stopnie zaawansowania: Stopień I : 1.Rachunkowość jako system ewidencji gospodarczej ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

NVIDIA Tesla w nowych serwerach firmy IBM


NVIDIA poinformowała o premierze serwerów iDataPlex, produkowanych przez firmę IBM. Są to pierwsze wysokowydajne systemy obliczeniowe (HPC), oparte na procesorach graficznych NVIDIA Tesla serii 20.

Google będzie się dzielił zyskami z reklam


Jeśli twój film na YouTube spełni kryteria narzucone przez Google’a, wyszukiwarkowy gigant podzieli się z tobą zyskami z reklamy.

Dwurdzeniowy Athlon Neo w laptopie MSI


MSI dodaje do swojej oferty 12-calowy notebook z linii Wind, wyposażony w dwurdzeniowy procesor Athlon Neo, grafikę Radeon HD 3200 oraz ekran o rozdzielczości HD Ready.

CRM dla każdej firmy - Gestor GT (Wrocław)


Szkolenie przeznaczone jest dla przyszłych i obecnych użytkowników programu wspomagającego działania działu sprzedażowego klasy CRM - Gestor GT, chcących pogłębić ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Rysunek Poznań, kursy rysunku, architektury - przygotowawcze 2009-2010 (Poznań)


- 100 % skuteczności - szeroki wybór godzin i terminów - maksymalnie niskie ceny - zajęcia z architektury i wzornictwa przygotowanie do ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Bing z nowym modułem map i w wersji mobilnej


Microsoft zaprezentował kierunek, w którym będzie się rozwijać wyszukiwarka Bing. Witryna, w wersji beta, korzysta z Silverlight i dopasowuje się do urządzeń mobilnych.

Gateway oferuje nowe pecety all-in-one z dotykowym ekranem


Gateway rozszerza swoja ofertę o dwa nowe komputery PC all-in-one – One ZX4300-01e oraz One ZX6900. Urządzenie przyciągają uwagę nie tylko designem, ale również niezłą specyfikacją techniczną.

Sojusz Microsoftu i Apple'a przeciwko Google'owi


Gdzie dwóch się kłóci tam trzeci korzysta: Microsoft wykorzystał premierę Nexus One, by zaprzyjaźnić się z Apple’em. Jeżeli umowa dojdzie do skutku, Bing będzie domyślną wyszukiwarką na iPhone’ie.

Kierownica od Lamborghini dla twojej konsoli


IQ Publishing rozpoczęło współpracę z ATOMIC EUROPE, Efektem tego jest wprowadzenie dwóch kierownice LAMBORGHINI oraz statyw.

Kurs florystyczny - Opole (Opole)


Program kursu (ramowy): 1. Podstawowe wiadomości z anatomii, fizjologii i biologii roślin ozdobnych 2. Podstawowe wiadomości z produkcji roślin ozdobnych 3. ...
Lokalizacja: Opole - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowe chowańce w dodatku do gry Rappelz


W momencie, gdy historia powtarza się, a mrok pokrywa terytorium Rappelz, losy świata spoczywają w rękach graczy, którzy są na tyle śmiali, by stawić czoła odrodzonej Czarownicy.

Bada, czyli otwarta mobilna platforma Samsunga


Mobilny rynek będzie jeszcze bardziej zatłoczony, bowiem Samsung planuje uruchomić swoją otwartą platformę mobilną o nazwie bada, która zapewnić ma użytkownikom różnorodność i zabawę.

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.