Google przybliża igrzyska w Vancouver


Zdjęcia ze stoków narciarskich w usłudze Street View; na bieżąco aktualizowane informacje o medalach i inne wiadomości z igrzysk; specjalna strona dla fanów zimowych zmagań sportowych – to wszystko od Google.

Fujifilm zaprezentowało swoją linię aparatów cyfrowych na rok 2010, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Najtańszy model kosztuje 100 dolarów, a i tak posiada możliwość nagrywania filmów HD. Dni telefonu Nokia N86 są polizone, bowiem przygotowywany jest jego następca. N87 12 MP będzie wyposażona w 12-megapikselowy aparat oraz 3,2-calowy ekran pojemnościowy. Archos wprowadza na rynek swój nowy, 7-calowy tablet, wyposażony w dotykowy ekran TFT, łączność 3G, port USB, system Android oraz 8 GB wbudowanej pamięci flash.Nokia zamieściła w Sieci filmik w jakości HD, ukazujący możliwości aparatu fotograficznego o rozdzielczości 12 Megapikseli, który znajdziemy w telefonie Nokia N8. W Sieci pojawiły się informacje, jakoby Microsoft miał sprzedać zaledwie 500 egzemplarzy swoich telefonów z serii Kin od momentu ich amerykańskiej premiery w maju 2010 roku. Nauka jednego poziomu w Studium Językowym trwa 2 semestry z możliwością kontynuowania w kolejnym roku. Łączna liczba godzin ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Chcesz obejrzeć ciekawy film, a w telewizji nie ma nic interesującego. Na szczęście to nie problem: wypożycz jakiś hit. Nie, nie ruszaj się z fotela – weź pilota... i gotowe. Tak działa wideo na żądanie. W końcu także w Polsce.

G Data skontrolowała mechanizmy zabezpieczeń nowego systemu operacyjnego. Rezultat: Windows 7 w kontekście innowacji bezpieczeństwa nie ma nic nowego do zaoferowania. Długo oczekiwana gra akcji Battlefield: Bad Company 2 debiutuje na polskim rynku. Superprodukcja Electronic Arts jest w pełni spolszczona.

...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Czerwony, zielony i niebieski - te kolory odwzorowywały dotychczas wszystkie barwy w ekranach LCD. Teraz, dołączają do nich również kolory niebieskozielony (C) i żółty (Y). Firma Sapphire poinformowała o tym, że uruchomiła dostawy pierwszych próbek prezentowanych w trakcie targów CeBIT 2010 kart graficznych Radeon HD 5970, wyposażonych w 4 GB pamięci RAM oraz niereferencyjne systemy chłodzenia.Naukowcy z Penn State twierdzą, że grafen może wkrótce zastąpić krzem, jako materiał do budowy układów scalonych. Pozwoli on na uzyskanie znacznie wyższego taktowania procesorów. W programie nauczania: - Rysunek techniczny - Mechanika budowli - Konstrukcje żelbetowe - Zarys miernictwa - Ćwiczenia z miernictwa - Maszyny drogowe - ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna WLAN USB ADAPTER 11n MT4206 to jedna z najmniejszych dostępnych na rynku bezprzewodowych kart sieciowych USB, oferująca sposób rozszerzenia funkcjonalności komputera o funkcje łączności bezprzewodowej.

Apetyczne biusty wracają na iPada


Aplikacja The Sun, która pozwala na czytanie tejże gazety na systemie iOS, została zaakceptowana przez Apple’a. Mimo dostępnych tam treści erotycznych.

Intensywne kurs J hiszpański- 30 godzin (Dzierżoniów)


Kurs komunikatyny dla doroslych- pracy i podróże ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gracze nowym celem dla twórców wirusów


Microsoft ostrzega, że sieciowe gry typu RPG są coraz większym zagrożeniem dla użytkowników, bowiem twórcy wirusów coraz częściej wykorzystują je do rozsyłania robaków.

Czy Microsoft zapłacił News Corp, aby pożegnała się z Google'em?


Według ostatnich, niepotwierdzonych jeszcze informacji, Microsoft miał zapłacić firmie News Corp wystarczającą kwotę, aby ta wycofała swoje materiały z wyszukiwarki Google'a.

Stylowy Eee PC, zaprojektowany przez Karima Rashida


Asus we współpracy ze światowej sławy projektantem, przygotowuje netbooka Eee PC 1008P, w którym główny nacisk położono na wygląd.

Darmowe uaktualnienie Office do wersji 2010


Od 5 marca kupujący pakiet Office 2007 mogą wziąć udział w programie Gwarancji Technologii Office 2010. Program ten daje użytkownikowi możliwość pobrania z sieci bezpłatnej kopii uaktualnienia Office 2010, w momencie wejścia produktu na rynek.

Access dla zaawansowanych (Warszawa)


Zagadnienia omawiane na kursie Tabele i pola Tworzenie indeksów i ich zastosowania Reguły sprawdzania poprawności w tabelach Tworzenie list wartości Tworzenie pól wyszukiwania Tworzenie i używanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

ASUS Radeon HD 5870 Matrix już oficjalnie


Firma ASUS oficjalnie zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego, niereferencyjnego modelu, 5870/2DIS/2DG5, karty graficznych Radeon HD 5870 serii Matrix.

Microsoft przeprasza za "rasową" wpadkę


Microsoft oficjalnie przeprosił za podmienienie na polskiej witrynie biznesowej czarnoskórego modela na białą osobę.

Sześciordzeniowy procesor Core i7 w technologii 32 nm


Zaplanowany uprzednio na drugi kwartał 2010 roku, sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 z rodziny Gulftown, będzie miał swoją premierę nieco wcześniej.

Copywriting w praktyce - warsztaty (Warszawa)


ODPOWIEMY M.IN. NA PYTANIA: * Jak pisać, żeby czytali i publikowali - czyli podstawowe zasady tworzenia informacji ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Windows Internet Explorer 9: nowa wersja rozwojowa jeszcze dziś


Jeszcze dziś pojawi się trzecia, bardzo wczesna wersja rozwojowa Internet Explorera 9. Będzie ona obsługiwała strumieniowane wideo w standardzie HTML5.

Wielofunkcyjna, "błękitna" kamera internetowa Blue Sphere


Kamera internetowa Hama Blue Sphere może służyć do robienia zdjęć, nagrywania filmów lub monitorowania domu pod nieobecność gospodarzy.

Apple dodaje modyfikowalny słownik do bety systemu iPhone OS 4


Użytkownicy będą teraz w stanie sami tworzyć swój słownik w iPhone'ie. Apple dodał tę funkcję do udostępnionej niedawno do testów czwarej bety systemu iPhone OS 4.0.

Facebook, Pakistan i South Park, czyli awantura o Mahometa


Pakistański sąd nakazał blokadę Facebooka po tym, jak użytkownicy portalu ogłosili konkurs bez nagród na karykaturę Mahometa.

Podmioty powiązane oraz dokumentacja cen transferowych- Wrocław (Warszawa)


1. Podstawowe pojęcia i zagadnienia z zakresu cen transferowych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zrobione.pl - znani polecają najlepszych fachowców


W serwisie internetowym Zrobione.pl olimpijczycy, muzycy, aktorzy polecają najciekawsze miejsca, zaufanych fryzjerów czy mechaników samochodowych.

Ile Apple zarobi na iPadzie?


Cena iPada nie będzie zbyt wygórowana - spodziewano się ceny nawet dwukrotnie większej. Mimo to, na jednym egzemplarzu, Apple może zarobić niemal połowę jego rynkowej wartości.

Mac OS X jednak będzie wspierać procesory Atom


Wygląda na to, że doniesienia o rzekomym ukróceniu wsparcia systemu Mac OS X dla procesorów Atom nie potwierdzają się. Najnowsza wersja beta OS-u przywraca to wsparcie.

EXCEL - Prezentacja i wizualizacja danych zarządczych, konsolidacja, wykresy Warszawa (Warszawa)


Wizualizacje danych finansowych: tabel rachunku zysków i strat, bilansu, rachunków przepływów pieniężnych oraz finansowania krótkoterminowego tabele używane w modelach ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Karty pamięci SD z transferem 300 MB/s


Na wiosnę przyszłego roku ma zostać ukończona specyfikacja SD 4.0, dzięki której karty Secure Digital będą mogły uzyskiwać prędkości transferu danych na poziomie nawet 300 MB/s.

Rekordowe notowania Microsoftu dzięki Windows 7


Microsoft pochwalił się wynikami finansowymi osiągniętymi w drugim kwartale roku finansowego 2010, który zakończył się 31 grudnia 2009 roku.

Business English Course (Warszawa)


1) Basics of Companies Companies introduction nomenclature - departments Holding structures Equity and non-equity ways to corner markets Mergers ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Office dla Maka ze Wstążką i Outlookiem


Microsoft Office 2011 dla systemu Mac OS X zadebiutuje na rynku pod koniec roku, tuż przed Gwiazdką. Nowy pakiet to funkcje znane z wersji dla Windows.

Jezyk angielski w dziale ksiegowosci (Szczecin)


Zakłada się, iż po ukończeniu szkolenia słuchacz potrafi radzić sobie w większości sytuacji zawodowych. Potrafi kompetentnie wypowiadać się na tematy ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.