Specjalista ds Funduszy Europejskich (Warszawa)


Przygotuj się do pracy na stanowisku specjalisty ds. funduszy unijnych! Przyjdź na certyfikowany kurs w dniach 4-6 wrzesień 2009 r. i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Na sklepowe półki trafiły nowe płyty główne firmy MSI, wyposażone w nowy chipset AMD 890GX. Model 890GXM-G65 to konstrukcja w formacie micro-ATX, z podstawką AM3, dla procesorów AMD z TDP na poziomie do 140 W. Firma PQI jest jednym z pierwszych producentów, którzy wprowadzą do sprzedaży przenośne dyski z interfejsem USB 3.0. Jako pierwsze na półki sklepowe trafią: HDD H566 oraz SSD S533. SAPPHIRE przedstawia najwydajniejszą kartę graficzną z nowej serii HD 5000. HD 5970 OC jest wyposażona w dwa rdzenie ATI Radeon HD 5870 i 2 GB pamięci GDDR5.Urządzenie wygląda na pozór niczym zwykłe okulary, jednak wbudowana w oprawę mini kamera, czyni zeń sprzęt o szerokim spektrum zastosowań. Przedstawiciel wytwórni wydającej płyty Justina Biebera został aresztowany, bo nie umieścił posta na Twitterze, który miał prosić fanów o zakończenie imprezy. Firma Impakt, dystrybutor marki Razer, wkrótce wprowadzi do sprzedaży mysz DeathAdder, tym razem dedykowaną leworęcznym.

Firma Sony Creative Software ogłosiła dostępność nowego, mocno udoskonalego zestawu do cyfrowej produkcji dźwięku.

Organizacja biura 8h Prawo pracy, dokumentacja pracownicza 6h Rozliczenia z ZUS, lista płac 10h Obsługa komputera 4h Zapoznanie z programem MS Excel 4h Zapoznanie z ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie Witryna KoniecPzpn.pl krytykująca działanie państwowego związku ma zostać zamknięta drogą sądową. PZPN oskarża twórców witryny o „naruszenie dóbr osobistych i bezprawne wykorzystanie logotypu”.

Problemów zdrowotnych swoich dzieci lepiej nie rozwiązywać w oparciu o pierwszą lepszą stronę internetową - infomuje pismo "Archives of Disease in Childhood." Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą przełamać trudności w nawiązywaniu kontaktu z innymi i z sobą samym za pomocą ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Na Twitterze obecny jest pełen przekrój polskich polityków, bez względu na partię polityczną czy zajmowane stanowisko.W programie nauczania: - higiena zawodowa - stylizacja - podstawy chemiczne materiałów fryzjerskich - technologie fryzjerskie - marketing usług - pracownia fryzjerska ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna Pewien Brytyjczyk opublikował zdjęcia, zrobione przez aparat fotograficzny znajdujący się w balonie na wysokości 35 kilometrów ponad powierzchnią Ziemi. Analitycy podchodzili do iPada z dużą dozą rezerwy – czy to się sprzeda? Statystyki mówią wyraźnie, że się mylili. Konsumenci kochają tablet Apple’a!

24 cale monitora full HD w technologii LED


W najbliższych dniach, firma BenQ wprowadza na polski rynek najnowszy model monitora z ekologicznej serii Eco – V2410 Eco Full HD 1080p z ekranem 24 cale.

Profesjonalne Rozpatrywanie Reklamcji (Katowice)


1. Podstawa prawna reklamacji. 2. Prezentacja najważniejszych pojęć w zakresie reklamacji: - rękojmia - niezgodność towaru z umową - gwarancja. 3. Reklamacja konsumencka na ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google kupuje Labpixies, chce rozruszać iGoogle'a


Labpixies, firma tworząca widżety dla portali społecznościowych, została zakupiona przez firmę Google. Wartość transakcji nie została podana do wiadomości publicznej.

Specjalista ds Funduszy unijnych (Poznań)


DZIEŃ 1 1. POWITANIE 2. WPROWADZENIE DO FUNDUSZY UNIJNYCH DLA FIRM Omówienie programów Regionalny Program Operacyjny (RPO), Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka (PO IG), Program ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zakaz importu iPadów na teren Izraela


Izrael zabronił importu iPadów. Powodem jest moduł Wi-Fi, który może emitować sygnał z dużym natężeniem, co, zdaniem władz, może zakłócić inne bezprzewodowe połączenia.

Płatnik - warsztaty (Szczecin)


I dzień -prezentacja funkcji programu Płatnik -aktualizacja rejestru płatników na podstawie dokumentów ubezpieczeniowych -obsługa wiadomości związanych z Punktem Rejestracji - kontrola ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Cyberkryminalni odc. 2 - Oszust Majewski


Oszukiwał na Allegro w sposób niemal perfekcyjny: zmieniał nicki, konta bankowe i sieci, z których się logował. Bezskutecznie. Katowicka policja nie dała mu żadnych szans. Ale co ich zmęczył, to jego.

Jak dodać witrynę do wyszukiwarki Bing? Ręcznie...


Microsoft Bing, po nieco zbyt otwartej samokrytyce, może mieć duży problem z zaistnieniem w Sieci na dłużej. Jego twórcy sami przyznają, że jest zdecydowanie za wolny.

Uniwersalny pilot do wszystkiego


Do oferty Hama trafił pilot Thomson ROC 10509 z kolorowym ekranem LCD. Pilot może obsłużyć jednocześnie nawet do 10 różnych urządzeń audio/wideo.

Negocjacje menedżerskie Zarządzanie poprzez jakość a zarządzanie zasobami ludzkimi (Ustroń)


Cel szkolenia ------------- Proponowane szkolenia wyjazdowe umożliwiają uczestnikom podniesienie umiejętności projektowania motywacyjnych systemów wynagrodzeń, wykorzystanie pozapłacowych narzędzi motywacyjnych oraz dokonywania oceny okresowej ...
Lokalizacja: Ustroń - Rodzaj: kurs / szkolenie

Monitor Acer S243HL z podświetleniem WLED


Monitor LCD S243HL posiada dynamiczny współczynnik kontrastu równy 8 000 000:1. Za urządzenie zapłacimy niecały 1 000 zł.

Znaleziono nową niezałataną lukę w IE


Zespół sprawujący nadzór nad kodem Internet Explorera nie ma lekkiego życia. Zaledwie jeden dzień po publikacji przez Microsoft najnowszego zestawu hotfix łatającego w przeglądarce Internet Explorer lukę umożliwiającą skuteczne działanie exploita "Aurora", pojawiły się doniesienia o nowym zagrożeniu dla użytkowników tej przeglądarki.

"Piractwo zmusiło nas do porzucenia komputera na rzecz konsol"


Mark Capps, dyrektor studia Epic Games, odpowiedzialnego m.in. za serię Gears of War, obwinia piractwo za skupienie się jego firmy wyłącznie na konsolach. Wierzy jednak w powrót komputerowego grania.

AOL sprzedało komunikator ICQ za 187,5 miliona dolarów


Pierwszy na świecie komunikator, czyli ICQ, został sprzedany przez firmę AOL. Nabywcą okazała się rosyjska internetowa firma Digital Sky Technologies.

BenQ rozpoczyna sprzedaż LED-owych monitorów full HD


Rozdzielczość 1 680 x 1 080, kontrast 5 mln:1 (DCR), 30% mniejsze zużycie energii, 14,6 mniejszy ciężar, 21,2% mniejsza grubość ekranu – to niektóre z zalet nowych wyświetlaczy.

Język Angielski dla HR - intensywny kurs wakacyjny - weekendowo (Warszawa)


...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

- Project Natal zastąpi pilota - twierdzi Microsoft


Podczas konferencji Streaming Media West, główny menadżer usługi Xbox LIVE zasugerował, że Project Natal zastąpi całkowicie pilota do telewizora.

Joybook R48 - nowy notebook firmy BenQ


Firma BenQ zapowiedziała uruchomienie dostaw nowego modelu notebooka - Joybook R48. Nowość wyposażono w 14-calową matrycę i oparto na platformie procesorowej Intel Calpella.

Google I/O 2010: Pięć nowości, które mają pomóc zmienić Internet na lepsze


Pierwszy dzień tegorocznej konferencji Google I/O za nami. Gigant przedstawił swoje najświeższe produkty i plany. Punktem dnia były Chrome i HTML5.

Komputer all-in-one z NVIDIA ION


Tangent Vita 2000 to idealne rozwiązanie dla wszystkich poszukujących wydajnego komputera all-in-one. Sprzęt zbudowano w oparciu o platformę NVIDIA ION.

Canon 350D przeżył upadek z 900 metrów


Uczestnik pewnego forum opisuje swoją przygodę. Mianowicie sprzedał swoją lustrzankę Canon 350D skoczkowi spadochronowemu, któremu aparat odczepił się od kasku, spadł, ale przeżył!

Specjalista ds Funduszy unijnych - e-learning (Poznań)


Pobierz program na naszej stronie internetowej Arbiz - Szkolenia unijne i biznesowe Program szkolenia został przygotowany w sposób zrozumiały dla osób ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dyktafon z funkcją wideo


Zoom Q3 może z powodzeniem zastąpić tradycyjny dyktafon, oferując oprócz rejestrowania wysokiej jakości dźwięku, dodatkowo nagrywanie obrazu wideo w rozdzielczości VGA.

Ekran zmiany przeglądarki od Microsoft może prowadzić do ataków hakerów


Sophos ostrzega internautów przed hakerami, którzy mogą wykorzystać inicjatywę zachęcającą miliony użytkowników Internet Explorera do przejścia na alternatywną przeglądarkę.

Revit Architecture - szkolenie poziom zaawansowany (Warszawa)


Uczestnicy poznają zaawansowane zagadnienia w Revit Architecture 2010. Praktyczne ćwiczenia dotyczą projektowania terenu, zaawansowanych technik renderingu, definiowania faz i opcji ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.