50 milionów "tweetów" dziennie


Twitter pochwalił się swoimi statystykami. Trzeba przyznać, że ma czym: dziennie na portalu przybywa 50 milionów nowych wpisów, to o 1 400 procent więcej niż w ubiegłym roku.

Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Microsoft zadeklarował, że sklep z aplikacjami dla systemu Windows Phone 7 będzie wolny od pornografii. To kolejny raz, kiedy gigant z Redmond wtóruje szefowi Apple'a. Specjalnie dla fanów piłki nożnej Samsung Electronics przygotował aplikacje, które za darmo można pobrać z serwisu Samsung Apps.Program: Promocja i ustalenie polityki wprowadzenia systemu 5S w zakładzie, Stworzenie planu wdrożenia programu 5S, Wyznaczenie obszarów, w których zostanie wdrażany ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Samsung GT-S8500 to pierwszy smartfon, który posiada obsługę standardu Bluetooth 3.0. Ponadto wyposażony jest w 3,1-calowy, dotykowy ekran OLED, łączność 3G i interfejs TouchWIZ. Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone.

Pandemic Studios już nie istnieje. Co prawda "mózg" zespołu został przeniesiony do biura EA w Los Angeles, to Electronic Arts zwolniło 200 pracowników, w tym byłego CEO Pandemic.

Firma z jabłkiem w tle nie toleruje oszustw na swoim poletku. Apple usunęło producenta aplikacji na iGadżety wraz z jego 1 011 produktami z App Store za pisanie fałszywych recenzji. Firma Intel Technology Poland została najlepszym pracodawcą w Polsce w kategorii dużych firm i najlepszym pracodawcą w Europie Środkowej i Wschodniej w kategorii firm średnich.

Japońska firma Sony zapowiedziała wprowadzenie na rynek bezprzewodowej, laserowej myszy Bluetooth VGP-BMS20. Nie na co dzień słyszy się, jak dyrektor wielkiej firmy przyznaje się do zmarnowania czasu na swój produkt. Steve Ballmer jednak to zrobił, opowiadając o Windows Vista. Phishing stał się jedną z najpopularniejszych form ataku. Ostatnio dochodziło do prób zdobycia poufnych danych użytkowników internetu przy wykorzystaniu wiarygodności marki Microsoft. Również wielu klientów banku PKO BP otrzymało wczoraj e-maile zachęcające do odwiedzenia spreparowanej strony WWW.Google udostępnił serwer DNS, z którego mogą korzystać wszyscy. Jego nazwa i adres są łatwe do zapamiętania: Google Public DNS o adresie 8.8.8.8. Zajęcia plastyczne dla dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Nauka podstaw rysunku i malarstwa z elementami rzeźby, projektowania plastycznego i kompozycji. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie 1. Kampanie PR działaj z głową - planowanie i kreacja efektywnych kampanii PR sukcesy i klapy, czyli jak inni to zrobili co ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

Touch Pack dla Windows 7 udostępniony dla wszystkich


Krytykowany coraz głośniej za brak konkretnych rozwiązań dla ekranów dotykowych, firma Microsoft zdecydowała się udostępnić dla wszystkich pakiet Windows 7 Touch Pack, który teraz dostępny jest w Centrum Pobierania.

Flash (Wrocław)


Flash - 8 spotkań ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Akademia Rozwoju Kompetencji Menedżerskich (Kraków)


Moduł I: JA i mój zespół (3 dni) Perspektywa zespołu Perspektywa indywidualna Perspektywa zadania Moduł II: Komunikacja i konflikt (2 dni) Komunikacja Zarządzanie ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Powstaje Centrum Nowoczesności i Inkubator Technologiczny w Toruniu


Ponad 33 mln zł z funduszy UE przekazano w czwartek władzom Torunia na budowę Centrum Nowoczesności i Inkubator Technologiczny. Obie inwestycje powstaną w zabytkowym gmachu toruńskich młynów zbożowych.

Nasza firma utylizuje nie tylko odpady medyczne oraz odpady weterynaryjne. Naszą dodatkową specjalnością jest utylizacja leków oraz transport odpadów niebezpiecznych. Wyspecjalizowana

utylizacja leków

umożliwia bezpieczną likwidację niepotrzebnych i przeterminowanych leków. Tylko w ten sposób utylizowane odpady medyczne oraz odpady weterynaryjne nie zagraża zanieczyszczeniem środowiska.

Premiera komunikatora Trillian Astra... po trzech latach


Po trzech latach projektowania, Cerulean Studios wreszcie udostępnia "multi-internetowy" komunikator, który oferuje współpracę między innymi z Yahoo, Windows Live czy Google Talk.

Controlling produkcji (Warszawa)


Przegląd pojęć i metod zastosowań controllingu w produkcji. Odwzorowywanie procesów w aspekcie controllingu w przedsiębiorstwie produkcyjnym, budżetowanie i monitorowanie logistyki okołoprodukcyjnej. Budżetowanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

MobileNavigator’a na iPhone’a - teraz jeszcze lepszy


Użytkownicy iPhone’ów 3G i 3GS będą wkrótce mogli unowocześnić swoje oprogramowanie NAVIGON MobileNavigator kolejną, bezpłatną aktualizacją z szeregiem nowych funkcji.

DirectX, czyli pomost między grą a sprzętem komputerowym


Kiedy w 1994 Microsoft pracował nad nowym systemem operacyjnym - Windows 95, twórcy gier nadal uznawali DOS za o wiele lepsze środowisko niż Windows 95 jeśli chodzi o pisanie gier.

Przenośne TV marki Panasonic z serii VIERA


Panasonic Japan rozszerza swoją ofertę o dwa nowe modele przenośnych telewizorów, przystosowanych do odbioru naziemnego sygnału cyfrowego – VIERA DMP-BV200 oraz VIERA DMP-HV100.

Obsługa edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego i programu do prezentacji (Łódź)


Obsługa edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego i programu do prezentacji ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

HTC pracuje nad nowym, flagowym smartfonem z Androidem


Jak sugerują ostatnie plotki krążące po Sieci, HTC przygotowuje nowego smartfona o nazwie Dragon, wyposażonego w procesor Snapdragon, ekran multidotykowy i system Android.

Polska wersja Google Flu Trends pozwala obserwować aktywność wirusa grypy na świecie i w Polsce


Zbiorcze dane z wyszukiwań internetowych uzupełniają wiedzę epidemiologiczną i pomagają zabezpieczyć się przed chorobą.

Yahoofona (raczej) nie będzie, ale...


Yahoo! chce zapewnić użytkownikom na całym świecie "pełnię mobilnych doświadczeń online" - czyżby pozazdrościli swojemu największemu konkurentowi i postanowili wprowadzić na rynek swój własny telefon?

"Porywacze" przejęli setki grup na Facebooku


Facebook zaprzecza, jakoby w tym tygodniu setki grup z serwisu społecznościowego zostało "porwanych" przez grupę o nazwie Control Your Info.

Plugin Check Mozilli dostępny dla każdego


Sprawdzająca aktualność wtyczek strona Plugin Check, który do tej pory służyła tylko użytkownikom Firefoksa obsługuje teraz również inne przeglądarki.

Psychologia (Lublin)


Zagadnienia studiów z psychologii to m.in.: psychologia kliniczna, neuropsychologia, psychologia wychowawcza i rodziny, oddziaływanie mediów (gier komputerowych, internetu) na funkcjonowanie dzieci i ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia magisterskie

Apple iPad - oficjalna nazwa jabłkowego tabletu?


Dotychczas myśleliśmy, że tablet Apple’a będzie się nazywał iSlate. Koncern zaczął rejestrować inny znak towarowy – iPad.

Windows 7 popularniejszy niż Snow Leopard


W ciągu dwóch tygodni od czasu swojej premiery, Windows 7 już ma przewagę na rynku nad Snow Leopardem. Warto przypomnieć, że system Apple’a jest już od kwartału w sprzedaży.

Ultracienka plazma HDTV z technologią 600Hz


LG prezentuje serię cienkich telewizorów plazmowych HDTV, które mierzą 25 milimetrów grubości, oferują rozdzielczość Full HD oraz technologię odświeżania obrazu 600Hz.

Wygląd strony głównej Google'a opatentowany


Design strony domowej Google'a z wyszukiwarką został właśnie opatentowany. Co ciekawe, gigant z Mountain View starał się o przyznanie patentu od pięciu lat.

System oceny pracy szkolenie otwarte (Gdynia)


Zapraszamy na szkolenie otwarte z zakresu budowy wewnętrznych systemów ocen pracy Szkolenie skierowane do pracowników działów HR firm i instytucji ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Życiorys na YouTube


CV zamieszczane na kanale YouTube, blogi zawodowe kandydatów, rozmowy kwalifikacyjne prowadzone za pomocą Skype’a – to najnowsze tendencje na rynku pracy.

Gra Civilization na Facebooka


Sid Meier, wraz ze swoim studiem Firaxis, pracuje nad nową wersją kultowej Cywilizacji. Gra będzie wymagała tylko jednego – konta na Facebooku.

Aplikacja internetowa łącząca komputer z telefonem komórkowym


Cherple to innowacyjna platforma służąca do dwustronnej komunikacji pomiędzy każdym pecetem, a telefonem komórkowym. Wkrótce jej zasięg ma objąć cały świat.

Smartfon Samsunga z 3,7-calowym OLED-em i Androidem 2.1


Samsung przedstawia swój najnowszy smartfon oparty na platformie Google Android - M100S, wyposażony również w duży ekran AMOLED, WiFi, tuner TV i wszystko, czego dusza zapragnie.

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.