"Trójwymiarowy" telefon Samsunga


Samsung zapowiada, że jeszcze w tym miesiącu oficjalnie zaprezentuje "pierwszy konsumencki telefon 3D", wyposażony w możliwość konwersji zwykłego materiału 2D do trzech wymiarów.

Według wielu niepotwierdzonych informacji, Microsoft wkrótce zaprezentuje ulepszoną wersję systemu Windows Mobile 6.5. Lifting dotyczyć będzie klawiatury, interfejsu i obsługi pojemnościowych ekranów dotykowych. Zaawansowane metody pracy * Odwołania względne, bezwzględne i mieszane * Nazwy obszarów ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie 1. Interface omówienie interfejsu oprogramowania, poruszanie się w przestrzeni modelu, ustawienia systemu i dopasowanie do indywidualnych ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkoleniePodstawę obu aparatów stanowią nowe matryce typu CMOS Exmor, które mają pozwalać wykonywać wyraźne, pełne detali zdjęcia o żywych kolorach i niskim poziomie szumów. W trakcie kursu omawiane są podstawowe pojęcia języka C++, takie jak programowanie klas, dziedziczenie i polimorfizm, zarządzanie pamięcią, składowe dynamiczne ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Każdy nowy Windows prezentuje nową wersję bibliotek DirectX. Tym razem jednak jedenasta edycja tego API, zaprezentowana w Windows 7, trafi również do poprzednika – Visty.

Podczas konferencji I/O, Vic Gundotra z Google’a zaprezentował dość ciekawą analizę rynkową. Wynika z niej, że Internet wypiera, i to dość agresywnie, inne środki masowego przekazu.

Darmowy konkurent dla Office, czyli OpenOffice.org, został zaprezentowany w wersji 3.2. Nie pojawiły się żadne nowe funkcje – w zamian za to doszlifowane istniejące. Twórcy gier komputerowych wybrali sobie majówkę jako dzień wielkich ogłoszeń. W Sieci pojawiły się trzy nowe zwiastuny do gier Red Dead Redemption, Rapture Metro Pack i Force Unleashed II.

Być może nazwanie nowego desktopa firmy Maingear "osobistym superkomputerem" jest delikatną przesadą, ale mimo wszystko jest to mocna maszyna, stworzona dla wymagających graczy. Seria darmowych i płatnych dodatków do Mass Effect 2 to nie tylko uzupełnienie fabuły, ale i zapowiedź trzeciej części, jak twierdzi Casey Hudson z BioWare. Microsoft potwierdził usterkę w mechanizmie Canonical Display Driver (cdd.dll), która umożliwia włamanie cyberprzestępcom. Luka znajduje się zarówno w Windows 7, jak i Windows Server 2008 R2.1. Stosunek pracy cechy ogólne: pracodawca, pracownik, zakład pracy, zasady prawa pracy. 2. Nawiązanie ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Od czasu, kiedy Arthur C. Clark napisał powieść 2001: Odyseja Kosmiczna, minęło już ponad 30 lat. Jesteśmy jednak coraz bliżej zbudowania kosmicznej windy, która zabierze nas w kosmos. Skarbnik 4.01 to udoskonalona odsłona programu do zarządzania portfelem. Ulepszony interfejs systemu ma gwarantować użytkownikom przyjemną, szybką i łatwą obsługę.

Gry są przyczyną chorób jamy ustnej


American Association for Dental Research z Waszyngtonu ostrzega przed graniem w gry, które - ich zdaniem - prowadzą do złego stanu zdrowia jamy ustnej.

Zarządzanie projektami oparte na standardach PMBOK GUIDE THIRD (Warszawa)


Korzyści ze szkolenia: podstawowa wiedza z zakresu zarządzania projektami, zawarta w PMBoK Guide przygotowanie i organizowanie projektu planowanie projektu: zakres, harmonogram, budżet, komunikacja, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Niedrogie głośniki Creative'a dla nieco bardziej wymagających


Creative wprowadził na polski rynek zestawy głośnikowe Creative Inspire T3130 oraz T6160, które mają łączyć wysoką jakość z przystępną ceną.

Nowe karty graficzne NVIDII nie będą z serii GeForce 300


Wygląda na to, że nowe karty graficzne z GPU NVIDII nie będą stać w jednej linii, co GeForce 310. Okazuje się, że NVIDIA dla kart o nazwie kodowej GF100 zarezerwowała serię 400.

Jeśli szukasz firmy, która przeprowadza transport odpadów niebezpiecznych to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Naszą główną specjalnością jest

transport odpadów niebezpiecznych

w tym odpadów medycznych oraz odpadów przemysłowych. Zapewniamy, że transport odpadów niebezpiecznych przeprowadzamy w sposób licencjonowany i w pełni bezpieczny dla środowiska.

Windows 7 – zbiór najważniejszych materiałów do pobrania


Dla wszystkich naszych Czytelników, którzy tak jak my nie mogli się doczekać wydania siódemki, przygotowaliśmy obszerny zbiór materiałów dotyczących Windows 7.

NEC MultiSync EA222WMe z podświetleniem LED


NEC Display Solutions wprowadza do oferty 22-calowy monitor NEC MultiSync EA222WMe z nowoczesnym podświetleniem W-LED.

Kurs moderacji- jak efektywnie prowadzić grupę (Lipno)


Moderacja Moderator Narzędzia niezbędne w pracy moderatora Planowanie i organizowanie warsztatu krok po kroku Uczestnicy Grupa a zespół Feedback Metody pracy z dużą grupą ...
Lokalizacja: Lipno - Rodzaj: kurs / szkolenie

Blisko 85% więcej Polaków korzystało z Opery Mini


84,4% - o tyle wzrosła liczba użytkowników Opery Mini w Polsce na przestrzeni pomiędzy styczniem 2009 r. a styczniem 2010 r., jak donosi raport „Stan Sieci Mobilnej”.

Głośniki Genius SP-HF500A - stereo w ciekawej oprawie


Do oferty firmy Genius dołączył nowy zestaw głośników SP-HF500A. Nowość to drewniana para stereofonicznych kolumn z czarnym panelem przednim.

Torby do laptopów zaprojektowane przez polską projektantkę mody


Do oferty Impaktu trafiła kolejna torba do laptopa zaprojektowana przez polską designerkę dla nowoczesnych kobiet z przestrzeni miejskiej.

Największa baza legalnych teledysków w polskiej sieci powstaje na Onecie


Grupa Onet.pl podpisała z wytwórniami muzycznymi pierwsze w Polsce oficjalne porozumienia w zakresie udostępniania teledysków w Internecie.

Miniaturowa karta sieciowa Media-Tech


WLAN USB ADAPTER 11n MT4206 to jedna z najmniejszych dostępnych na rynku bezprzewodowych kart sieciowych USB, oferująca sposób rozszerzenia funkcjonalności komputera o funkcje łączności bezprzewodowej.

Nowe karty graficzne Nvidii dla mniej wypchanych portfeli


Nvidia dodaje do swojej oferty kolejne dwie karty graficzne - GeForce 310 i 205. Żadna z nich niestety nie jest oparta na procesorze Fermi.

Internet przeraża młodocianych


Według brytyjskiej organizacji NSPCC, walczącej o prawa dziecka, Internet to wciąż niezbyt odpowiednie miejsce dla naszych pociech. Młodociani nie mają żadnej ochrony przed nieodpowiednimi materiałami, a nawet są one im na siłę wciskane.

Film z kontrolerem Move w roli głównej


Poza paroma reklamami, o kontrolerze Sony wciąż wiadomo niewiele. Zmienić to ma film, który pokazuje, jak sprawdza się on w akcji.

HP ma duże plany wobec webOS-a


Żartowaliście, że HP, po zakupie Palma, wsadzi system webOS do drukarek? No to się nie pomyliliście…

Apple wkrótce usunie problemy iPada z połączeniami WiFi


Posiadacze iPada zdążyli się już przekonać, że nie lubi się on za bardzo z sieciami WiFi. Wie o tym i Apple, które przyznało się do usterki i zapowiedziało aktualizację systemu urządzenia.

Analiza finansowa w praktyce - Katowice (Katowice)


1.Miejsce analizy finansowej w systemie analiz działalności przedsiębiorstwa 2.Źródła informacji do analizy finansowej 3.Rodzaj i zakres sporządzanych analiz w zależności od ich ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Manifestacja przeciwko cenzurze w polskim Internecie


Partia Piratów, wraz z Blackouteurope.pl przygotowują manifestację na 23 stycznia. Uczestnicy będą wyrażać swój sprzeciw wobec cenzury w Internecie.

Nowoczesne Techniki Sprzedaży (Rzeszów)


Tematyka szkolenia: 1. Wstęp 2. Planowanie rozmowy z Klientem - preludium do handlowania 3. Etapy spotkania handlowego 4. Jak Cię widzą tak Cię ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kłopoty z doładowaniami telefonów sieci Polkomtel


Używasz telefonu prepaidowego w jednej z sieci Polkomtela? Będziesz miał problem z doładowaniem konta.

MS-6292 Instalacja, konfiguracja klienta Windows 7 (Opole)


Konspekt: 1. Instalacja,aktualizacja i migracja do Windows 7 2. Konfigurowanie dysków i sterowników urządzeń ...
Lokalizacja: Opole - Rodzaj: kurs / szkolenie

Malutki odtwarzacz DVD z Francji


Muse, francuska marka sprzętu audio-wideo, prezentuje M-68DM, czyli mikro odtwarzacz DVD z dwoma bezprzewodowymi kolumnami.

Personas: 50 skórek do Firefoksa!


Wystarczy jedno kliknięcie, żeby zmienić wygląd swojej przeglądarki!

Public Relations w administracji - skuteczne budowanie wizerunku instytucji publicznej (Warszawa)


Szkolenie skierowane jest do pracowników administracji publicznej, którzy chcą nabyć nowe umiejętności niezbędne w opracowywaniu strategii public relations oraz chcą ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.