Biznesowy notebook z platformą Calpella


Lenovo rozpoczyna sprzedaż biznesowego notebooka IdeaPad V460, wyposażonego w 14-calowy ekran z podświetleniem LED, procesorem Core i3 i systemem Windows 7 HP.

Internetowy serial „Komisariat” powstaje we współpracy z Komendą Główną Policji. Można go obejrzeć na Wirtualnej Polsce i na portalu polskiej policji. W Polsce i w Niemczech szczególnie popularne są gry przeglądarkowe. Są to gry nie wymagające ściągania specjalnego oprogramowania, może w nie grać każdy, kto posiada komputer z łączem do Internetu. Przedstawiamy 10 najpopularniejszych przeglądare do zdjęć wśród użytkowników serwisu Download CHIP.euLepsza jakość grafiki, większe możliwości i łatwiejsze programowanie - Microsoft przewiduje, że dzięki odtwarzaczowi Silverlight Internet stanie się nie tylko piękniejszy, ale i lepszy. Dzięki nowelizacji ustawy hazardowej policja będzie miała nieograniczony dostęp do twoich danych oraz historii odwiedzonych przez ciebie w ciągu ostatniej doby witryn internetowych. 1. Narzędzia i akcesoria niezbędne do pracy. Anatomiczny dobór fryzury z uwzględnieniem kształtu twarzy, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pewien Brytyjczyk w jednym ze swoich Tweetów zażartował sobie, że wysadzi w powietrze lotnisko. Teraz musi zapłacić tysiąc funtów grzywny.

Z niedawno zatwierdzonym standardem 802.11n dla transmisji danych WiFi, firma Ruckus Wireless chce dostarczyć alternatywne rozwiązanie oparte na tej technologii, które ma konkurować z siecią 3G. Na kursie uczestnik dowie się, jak umiejetnie wykorzystywać narzędzie Ms Project by stworzyć harmonogram zadań, gospodarować zasobami i monitorować realizację ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Firma OmniVision zaprezentowała swój nowy układ typu System-on-Chip, który zawiera zarówno czujnik fotograficzny o rozdzielczości 5 Megapikseli, jak również układ przetwarzający obraz. W weekend Microsoft otworzył swój drugi detaliczny sklep, w Mission Viejo. Szczęśliwcy, którym udało się już go odwiedzić są zgodni - to niezbyt udana kopia sklepów Apple'a. Niemiecki producent tanich notebooków, firma Medion, zaprezentowała 11,6-calowy netbook w oparciu o układy AMD.Szkolenie przygotowujące do pełnienia funkcji auditora wewnętrznego. Szkolenie kończy się uzyskaniem UPRAWNIEŃ Auditora Wewnętrznego. Obejmuje wykłady teoretyczne (w tym przegląd ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie Google zapowiada swój nowy produkt, zintegrowany w usłudze e-mailowej Gmail. Buzz opiera się na komunikatorze internetowym, wideo-czacie i komunikacji w Gmailu z innymi użytkownikami. Ministerstwo Finansów uruchamia usługę składania zeznań PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39 drogą elektroniczną bez konieczności podpisywania podpisem elektronicznym.

50 milionów "tweetów" dziennie


Twitter pochwalił się swoimi statystykami. Trzeba przyznać, że ma czym: dziennie na portalu przybywa 50 milionów nowych wpisów, to o 1 400 procent więcej niż w ubiegłym roku.

Dziwaczna przyjaźń Facebooka i Twittera


W przyszłym tygodniu użytkownicy Facebooka będą mogli publikować swoje aktywności automatycznie na portalu mikroblogowym Twitter.

Rzecznikiem prasowym być (Łódź)


1. Klucz do sukcesu jak im dogodzić, a jak skutecznie zrazić - czego media oczekują od rzeczników superrzecznik i antyrzecznik kto to ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

Lenovo IdeaPad S103T: netbook i tablet w jednym


Nie da się ukryć - tablety są wszędzie i są na topie. Wciąż jednak brak im możliwości, jakie mają netbooki... Więc może połączyć jedne z drugimi? Lenovo spróbowało, a my to oceniliśmy.

Nasza firma posiada odpowiednie doświadczenie i zezwolenia, żeby skutecznie odbierać i utylizować odpady niebezpieczne. Odbieramy od klientów zarówno

odpady niebezpieczne

przemysłowe, jak i odpady niebezpieczne medyczne. Do szczególnie niebezpiecznych należy właśnie zaliczyć odpady medyczne oraz odpady weterynaryjne. Jeśli twoja firma wytwarza takie odpady niebezpieczne koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Sondaż: dwie trzecie Polaków ma w domu komputer


Dwie trzecie Polaków ma w domu komputer; podobnie było rok temu. Jest za to o 3 proc. więcej osób, które mają w domu dostęp do internetu. Obecnie to 59 proc. wszystkich Polaków - wynika z badania ośrodka CBOS.

Podróże służbowe i samochód w firmie - rozliczanie, ewidencja księgowa, aspekty podatkowe - Warszawa (Warszawa)


1. Przepisy prawne regulujące podróże służbowe - Kodeks pracy - Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej - ustawy podatkowe - zakładowe przepisy płacowe 2. Krajowe ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ostry atak chińskich mediów na Google


Chińskie media państwowe skrytykowały amerykańskiego giganta internetowego Google. Zarzuciły mu, że pomaga zewnętrznym siłom atakować Chiny i ich prawa, a próby naciskania na ten kraj z powodu cenzury internetu nazwały śmiesznymi.

Specjalista ds Funduszy Europejskich (Warszawa)


Przygotuj się do pracy na stanowisku specjalisty ds. funduszy unijnych! Przyjdź na certyfikowany kurs w dniach 4-6 wrzesień 2009 r. i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Witryny społecznościowe pomagają zrujnowanemu Haiti


Awarie i przeładowania tradycyjnych środków komunikacji to poważny problem na ogarniętym kataklizmem Haiti. Z pomocą przyszły… portale społecznościowe.

Będą 12,1-calowe netbooki z Atomem N550?


Do premiery netbooków z dwurdzeniowym Atomem N550 coraz bliżej. Być może zobaczymy też modele 12,1-calowe, gdyż Intel ponoć planuje znieść swoje limity.

Google I/O 2010: Pięć nowości, które mają pomóc zmienić Internet na lepsze


Pierwszy dzień tegorocznej konferencji Google I/O za nami. Gigant przedstawił swoje najświeższe produkty i plany. Punktem dnia były Chrome i HTML5.

Polskojęzyczny Wikisłownik teraz bez wandalizmów


W polskojęzycznym Wikisłowniku włączona została możliwość oznaczania haseł jako wolnych od wandalizmów i przypadkowych uszkodzeń.

Kurs Brokatowe Zdobienie Ciała (Bydgoszcz)


Kurs obejmuje: Przygotowanie skóry do wykonania tatuażu. Preparaty używane do wykonywania zabiegu tatuażu brokatowego. Zasady bezpieczeństwa przy wykonywaniu zabiegu. Sposoby ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zarządzanie projektami (Kraków)


Na zajęciach uczestnicy dowiedzą się m.in.: 1. jak poprawnie zanalizować potrzeby grupy docelowej (źródła identyfikacji potrzeb, problemy, cele ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeszcze jedna płyta główna z układem AMD 870


Firma MSI przygotowuje kolejny model płyty głównej, przeznaczonej dla procesorów firmy AMD. Model 870A-G54 oparty jest na układzie logiki AMD 870 z mostkiem południowym SB850. Produkt ten będzie przeznaczony dla osób, które nie potrzebują najlepiej wyposażonych konstrukcji.

CES 2010: OLED-owy notebook Della


Dell podczas zakończonych już targów CES zaprezentował światu prototyp 16-calowego notebooka Studio XPS, którego wyposażono w wyświetlacz OLED o grubości 2 milimetrów.

Jest porozumienie w sprawie sprzedaży Skype'a


Ebay, właściciel Skype’a, w końcu porozumiał się z jego twórcami w sprawie sprzedaży komunikatora.

Microsoft traci jeden ze swoich większych talentów


James Allard, jeden z wizjonerów Microsoftu, ojciec Xboksa, Zune’a i Couriera, najprawdopodobniej opuści Microsoft. Powodem jest skasowanie ostatniego projektu przez zarząd.

Adobe RGB: przestrzeń realistycznych kolorów


Przez długi czas wyświetlanie kolorów, które odpowiadałyby rzeczywistości, zastrzeżone było tylko dla profesjonalnych urządzeń wysokiej klasy. Nareszcie ceny monitorów odwzorowujących paletę barw Adobe RGB zaczęły spadać. CHIP wyjaśnia, czym są przestrzenie barwne, do czego potrzebny jest Adobe RGB i jaką ma on przewagę nad dotychczasowym schematem sRGB.

14 Megapikseli i nagrywanie filmów Full HD w komórce


Omnivision przygotowuje czujnik CMOS dla telefonów komórkowych, który pozwoli wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 14,6 Megapiksela i kręcić filmy w rozdzielczości 1080p.

"Trójwymiarowy" telefon Samsunga


Samsung zapowiada, że jeszcze w tym miesiącu oficjalnie zaprezentuje "pierwszy konsumencki telefon 3D", wyposażony w możliwość konwersji zwykłego materiału 2D do trzech wymiarów.

ICom SmartBook 4321 – domowy grafik


Nowy model SmartBooka to propozycja dla użytkowników potrzebujących wydajnej grafiki. Dzięki względnie niskiej cenie może trafić do szerokiej rzeszy użytkowników.

PlayStation 3 wciąż przynosi Sony straty


Mimo że ostatnio sprzedaż konsol do gier Sony PlayStation 3 zaczęła rosnąć, to producent wciąż traci pieniądze na każdej sztuce, która trafi w ręce klienta. Tak jest od dnia uruchomienia sprzedaży, choć z publikacji Wall Street Journal można wyczytać, że widać coraz wyraźniej nadzieję na poprawę sytuacji.

Google przybliża igrzyska w Vancouver


Zdjęcia ze stoków narciarskich w usłudze Street View; na bieżąco aktualizowane informacje o medalach i inne wiadomości z igrzysk; specjalna strona dla fanów zimowych zmagań sportowych – to wszystko od Google.

Inwentaryzacja majątku jednostki -szkolenie w Katowicach (Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy)


Program dostępny jest na naszej stronie internetowej Na życzenie prześlemy go faksem lub e-mailem. Zajęcia realizujemy również na zlecenie, jako ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.