Jeszcze jedna płyta główna z układem AMD 870


Firma MSI przygotowuje kolejny model płyty głównej, przeznaczonej dla procesorów firmy AMD. Model 870A-G54 oparty jest na układzie logiki AMD 870 z mostkiem południowym SB850. Produkt ten będzie przeznaczony dla osób, które nie potrzebują najlepiej wyposażonych konstrukcji.

Pomimo, iż pakiet biurowy Office 2010 nie jest jeszcze gotowy, Microsoft rozpoczął planowanie jego następcy. Projekt Office 15 został w Redmond już otwarty. Wirtualny wszechświat, w którym gracze przyjmują rolę elfów, orków i magów odniósł gigantyczny sukces. W World of Warcraft gra 12 milionów osób na całym świecie. W swoim kwartalnym raporcie, firma IDC informuje nas o tym, że sprzedaż komputerów klasy PC w pierwszym kwartale 2010 roku osiągnęła liczbę 79,1 miliona egzemplarzy.Podczas targów MWC 2010, HTC zapowiada smartfon HTC HD mini, który oferuje funkcjonalność i moc zbliżoną do modelu HD2, ale w znacznie bardziej kompaktowej obudowie. Najnowsza nawigacja TomTom Start „Bez Ciebie się gubię!” jest doskonałym prezentem walentynkowym dla zakochanych. 2010 FIFA World Cup to kolejna odsłona kultowej już serii sportowej od EA Sports. Tym razem, zgodnie z nazwą gry, na tapetę wzięto Mistrzostwa Świata w RPA.

O kontrolerze Projekt Natal dla konsoli Xbox 360 słyszeliśmy już parę razy. Teraz dowiadujemy się, że na premierę przygotowano 5 milionów sztuk i 14 gier. Cena kontrolera ma wynieść 50 dolarów.

Na targi CeBIT 2010 przedstawiciele firmy ASUS zabrali ze sobą pierwsze modele netbooków, oparte na platformie procesorowej Intel Pine Trail, z układami Atom N455 i N475. Atomy te są pierwszymi tej serii procesorami wyposażonymi w zintegrowane kontrolery pamięci RAM typu DDR3. 1. Grafika wektorowa, a grafika rastrowa. 2. Formaty graficzne. 3. CorelDRAW. 4. Adobe Photoshop. 5. Techniki druku. ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google Nexus One jeszcze nie rozgościł się na rynku, a już rozpoczynają się dywagacje o jego następcy. Nexus Two ma posiadać klawiaturę QWERTY i będzie przeznaczony dla klientów biznesowych. Modele Back-UPS ES 550 i 700 zostały wyposażone w funkcję Power Saving pozwalającą na ograniczenie zużycia energii elektrycznej. Według niepotwierdzonych informacji, 7-calowy Apple Tablet będzie oficjalnie zaprezentowany już w przyszłym miesiącu. Pojawi się też druga, 10-calowa wersja.Przy Intelu, prawie jak za darmo. Bahrajski sklep internetowy ADVANTI twierdzi, że ma oficjalne ceny nowych, sześciordzeniowych procesorów AMD Phenom II X6, które w sprzedaży pojawić się powinny już w przyszłym miesiącu. Ceny, o ile przyjmiemy że są w pełni prawdziwe, naprawdę robią wrażenie, zwłaszcza jeśli porównać je z niedawno wprowadzonym, sześciordzeniowym procesorem Intel Core i7-980X Extreme Edition. Jeśli ktoś potrafi policzyć ile netbooków Eee PC znajduje się aktualnie w ofercie Asusa, musi doliczyć kolejny model o oznaczeniu T101MT, przy czym "MT" oznacza multidotykowość. Do rynkowej premiery nowej Nokii N8 z Symbianem^3 pozostało już bardzo niewiele czasu. Postanowiliśmy doradzić Finom, jak zapewnić ich nowemu produktowi rynkowy sukces. Oto nasza recepta.

Apple nie będzie emitowało reklam "Get a Mac"


Kampania reklamowa Get a Mac oficjalnie dobiegła końca. Pomysłowe spoty reklamowe, które naśmiewały się z Visty promując Mac OS X zniknęły z witryny Apple’a.

SYNTEZA korzyści - gorące ceny na lato promocja (Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy)


Sprawdź, jak wiele zyskasz, korzystając z tej oferty. Rabaty wynoszą od -10% do -50% cen szkoleń. Wyślij e-mail, zadaj pytanie - nasz ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowojorczycy płacą najmniejsze rachunki telefoniczne


Japońskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przeprowadziło niezwykle interesujące badania - mieszkańcom którego miasta oferowane są najtańsze połączenia komórkowe?

Laptop Toshiby z wodoodporną klawiaturą


Toshiba wprowadziła na polski rynek nowy komputer z biznesowej serii Satellite Pro. Jest on oznaczony symbolem S500-115 i pracuje na nowej platformie Intel Calpella.

Rewolucja w Wykop.pl


Jeden z największych polskich serwisów społecznościowych został gruntownie przebudowany. Zmieniony został layout i architektura portalu. Pojawiły się również nowe funkcjonalności.

Odchudzone Nokia Ovi Suite z obsługą Thunderbirda


Nokia rozpoczęła publiczne beta-testy pakietu Ovi Suite 2.1 do obsługi komórek z poziomu komputera. Nowa wersja działa zauważalnie szybciej i potrafi synchronizować się z Thunderbirdem.

Kompetencje biura zarządu (Kraków)


1. Organy spółek kapitałowych - aspekty ekonomiczno-organizacyjne odpowiedzialności organów ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Znamy europejską datę premiery zestawów gier God of War


God of War Collection i God of War Trilogy, czyli dwie różne kompilacje znakomitej slasherowej sagi na PlayStaton 3, pojawią się w Europie pod koniec kwietnia.

Filmy Paramount Pictures na pendrive'ach Kingstona


Wytwórnia filmowa Paramount Pictures oraz producent pamięci masowych Kingston podpisały umowę, na mocy której, filmy tej pierwszej znajdą się na kartach pamięci tego drugiego.

Mozilla Firefox traci na popularności


Zapytany przez quora.com, czy za 3-5 lat Firefox będzie miał dwucyfrowy udział w rynku przeglądarek, prezes John Lilly odpowiedział, że jest tego pewien. Jednak nawet inicjatorzy projektu nie wróżą mu świetlanej przyszłości.

Asus zapowiada notebooki z technologią NVIDIA Optimus


Firmy ASUS i NVIDIA poinformowały o gotowości do wdrożenia technologii Optimus do pierwszych modeli komputerów przenośnych ASUS serii N, U i UL. Nowa technologia ma działać jako łącznik pomiędzy dedykowanymi kartami graficznymi NVIDII, a zintegrowanymi w 32-nanometrowych CPU Intela procesorami grafiki.

ISO 9001 nowe wydanie normy -omówienie i interpretacja zmian (Bydgoszcz)


Cel szkolenia: Przedstawienie zmian w standardzie ISO 9001 a także: - Interpretacja nowych wymagań normy, - Dostarczenie wskazówek jak dostosować system zarządzania do ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Windows 7 popularniejszy niż Snow Leopard


W ciągu dwóch tygodni od czasu swojej premiery, Windows 7 już ma przewagę na rynku nad Snow Leopardem. Warto przypomnieć, że system Apple’a jest już od kwartału w sprzedaży.

Ciąg dalszy historii o Alanie Wake'u


Alan Wake utrzyma swoją serialową formę do końca. Wkrótce zadebiutuje pilot do drugiego sezonu w postaci dwóch dodatków na Xbox LIVE.

Wynagrodzenia na stanowiskach IT w 2009 roku w Polsce


Firma Sedlak & Sedlak wydała raport, dotyczący wysokości wynagrodzeń na stanowiskach IT w Polsce w minionym roku. W badaniu wzięło udział 6800 informatyków z 26 stanowisk IT.

BenQ E1250 i E1280 – złoty i czekoladowy aparat kompaktowy


BenQ wprowadza na rynek dwa 12-megapikselowe aparaty z rodziny Elegant & Stylish – model E1250 – w złotej obudowie i E1280 – w czekoladowej.

Umarł król, niech żyje król, czyli Nasza Klasa zmienia nazwę


Portal Nasza Klasa zmienia domenę na z nasza-klasa.pl na nk.pl i wprowadza szereg nowych produktów. Ich wagę podkreśla ewolucja logotypu serwisu.

Symantec oskarżony o wyłudzenie pieniędzy od klienta


Kenneth Elan nie planował przedłużenia subskrypcji na posiadanego przez siebie antywirusa Norton. Symantec jednak zrobił to za niego, „automatycznie”. Sprawa trafiła do sądu.

YouTube stanie się platformą handlową


YouTube, najpopularniejszy serwis umożliwiający publikację klipów wideo, wkrótce stanie się platformą handlową, gdzie będziemy mogli kupić gry i muzykę.

Psychologia w pracy kontrolera (Katowice)


Program dostępny jest na naszej stronie internetowej Na życzenie prześlemy go faksem lub e-mailem. Zajęcia realizujemy -na zlecenie- w wersji "in-company" ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Specjalista ds sprzedaży - kurs (Warszawa)


Jeżeli chcesz: zwiększyć sprzedaż niewielkim kosztem lub w ogóle bez ponoszenia nakładów, sprzedawać atuty firmy poprzez prezentację, poznać techniki, które skłonią klienta do ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

CES 2010: CEO Intela pokazuje smartfona z CPU w architekturze x86


Podczas targów CES 2010 Paul Otellini zaprezentował światu smartfon wyprodukowany przez firmę LG, który opiera się na architekturze x86, a kontrolowany jest przez system Moblin OS.

Windows 7 jest najszybciej sprzedającym się systemem operacyjnym


Microsoft jest najwyraźniej bardzo dumny ze swojego najnowszego systemu operacyjnego, bowiem właśnie ogłosił go najlepiej sprzedającym się OS-em wszech czasów.

Przenośne dyski twarde z mechanizmem antywstrząsowym


Firma Verbatim powiększyła swoją ofertę o nowe, przenośne dyski twarde. Pierwsze modele z nowej serii to: Titan XS, CLON, MyClone oraz InSight.

Gwiezdne Wojny i gry komputerowe w eterze


Gry komputerowe w uniwersum Gwiezdnych Wojen – to szeroki temat, którym w ten weekend zajmie się Radio FAMA. Nie zabraknie również konkursów i przeglądu polskich portali o technice.

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.