Kurs Brokatowe Zdobienie Ciała (Bydgoszcz)


Kurs obejmuje: Przygotowanie skóry do wykonania tatuażu. Preparaty używane do wykonywania zabiegu tatuażu brokatowego. Zasady bezpieczeństwa przy wykonywaniu zabiegu. Sposoby ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google udostępnił do testów wersję beta nowej edycji usługi Dokumenty. Poprawiono interfejs aplikacji i dodano nowe funkcje. WD postanowiło szerzej wykorzystać interfejs SATA 6.0 Gbps, wprowadzając na rynek trzy nowe dyski twarde z linii Caviar Blue, wyposażone właśnie w ten najnowszy standard. Wyrok sądowy, jaki ogłoszono w Newadzie, dowodzi, że uprawnione służby mogą w Stanach Zjednoczonych bez nakazu przeszukać komputer poprzez sieć P2P.SCANLINE MT4090 to mobilny, kolorowy skaner dokumentów A4 i mniejszych, który ma zapewniń użytkownikom niezłą jakość skanowanych obrazów. Większość programów ochron- nych ciągle wykrywa złośliwe oprogramowanie dzięki wykorzystywaniu sygnatur wirusów. Nowe hakerskie narzędzia anty-antywirusowe pozwalają stworzyć niewidzialne szkodniki. Podstawowe zalety dysków SSD to wydajność i energooszczędność. A co jeśli te parametry jeszcze bardziej wyśrubować? Japońscy naukowcy znają już odpowiedź.

W związku z powodzią w Krakowie, serwis Onet.pl był zmuszony ewakuować swoją serwerownię. Część witryn należących do grupy medialnej ITI przestała działać.

Południowokoreański gigant elektroniczny dumnie informuje, że w tym miesiącu liczba sprzedanych przez niego telefonów z ekranami dotykowymi, przekroczyła 50 milionów sztuk. Zabezpieczenia kart płatniczych i kredytowych zostały złamane przez badaczy z Camridge. Udało im się przechwycić komunikację pomiędzy terminalem i kartą, co pozwala na autoryzację transakcji bez PIN-u.

Rozdział 1 Zaawansowana obsługa PHP/MySQL. Po ukończeniu tego rozdziału uczestnicy będą potrafili tworzyć bazy danych i zarządzać nimi z poziomu ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Intel w przyszłym miesiącu rozpocznie sprzedaż desktopowego, sześciordzeniowego procesora Core i7-980X ze zmodyfikowanym układem chłodzenia. Samsung Galaxy 5 I5500 to kolejny smartfon z systemem Google Android, który skierowany jest do ludzi z mniej wypchanymi portfelami.Porozumienie zakłada utrzymanie przez UKE niezmiennych stawek hurtowych do 2012 roku, natomiast ze strony TP zainwestowanie w tym czasie w 1,2 mln linii dostępu do szerokopasmowego Internetu. 1 DZIEŃ: * Zakładanie kartoteki nowego pracownika * Dokumenty zgłoszeniowe do ZUS ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs przygotowawczy Muse, francuska marka sprzętu audio-wideo, prezentuje M-68DM, czyli mikro odtwarzacz DVD z dwoma bezprzewodowymi kolumnami.

Unreal Engine 3, dla każdego, za darmo


Unreal Engine 3, jeden z najchętniej używanych „silników” do gier od dziś jest dostępny dla każdego. Za darmo! Jest tylko jeden haczyk: licencja zabrania wykorzystywać go komercyjnie.

Jak pozyskać dotacje unijne - szkolenie (Warszawa)


Na szkolenie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskiwaniem funduszy z środków europejskich! Celem prowadzonego szkolenia jest edukacja w zakresie sposobów pozyskiwania dotacji z ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Fred von Lohmann - prawnik właściciela LimeWire chciał zniszczyć dowody


Sprawa znanego serwisu P2P powraca. Tym razem chodzi o prawnika LimeWire, który - jak wynika z zeznań świadków - chciał zniszczyć dowody w sprawie.

Teologia (Lublin)


Celem studiów teologicznych jest przede wszystkim intelektualne pogłębienie swojej wiary, jak również rzetelne przygotowanie się do pełnienia posługi w Kościele, czy ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia magisterskie

Jak wygląda klaster ponad 300 konsol PS3 w amerykańskiej armii?


To zdecydowanie niecodzienny widok - 336 konsol Playstation 3 pracujących razem, na potrzeby amerykańskiej armii. A wkrótce, ma być ich ponad 2 tysiące!

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej (Sosnowiec)


Obowiązek udzielania pomocy reguluje prawo. W Polsce, konsekwencje prawne za zaniechanie takiej pomocy przewiduje art. 162 KK: 1. Kto ...
Lokalizacja: Sosnowiec - Rodzaj: kurs / szkolenie

Profesjonalna obsługa klienta (Warszawa)


Zagadnienia 1. Kultura profesjonalnej obsługi klienta oraz standardy obsługi: ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

CeBIT 2010: Eee PC specjalnie dla dzieci


Asus specjalnie dla dzieci przygotował netbooka o oznaczeniu Eee PC 1001PQ, który dostępny będzie z przyjazną dla dzieci przeglądarką, a także aplikacje i gry pomocne w nauce.

Dwa komputery All-in-One od Gateway - dla fanów Intela i AMD


Firma Gateway powiększa swoja ofertę o dwa nowe komputery zintegrowane w monitorach (All-in-One) – One ZX4300-01e oraz One ZX6900. Urządzenie przyciągają uwagę nie tylko projektem obudowy, ale również niezłą specyfikacją techniczną.

Kieszonkowa kamera HD


Sanyo przedstawia nową kamerę cyfrową, która bez problemu zmieści się w dłoni, a oferuje nagrywanie w rozdzielczości 720p, 5-krotne zbliżenie optyczne oraz port mini-HDMI.

Techniki sprzedaży i obsługa Klienta (Bydgoszcz)


Jego celem jest doskonalenie standardów handlowych na poszczególnych etapach rozmowy od przygotowania się do wizyty u klienta, umówienie się ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google inwestuje w rozwój Internetu w Azji


Google to jedna z pięciu koncernów, które zaangażowały się w budowę podwodnego kabla transmisyjnego w Azji Południowej.

Podatek od Towarów i Usług VAT (Katowice)


1. Geneza oraz istota podatku od towarów i usług. 2. Zakres opodatkowania. 3. Obowiązek podatkowy. 4. Miejsce świadczenia. 5. Podstawa opodatkowania i wysokość podatku. 6. ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szybki, 640-gigabajtowy dysk dla notebooków


Samsung rozszerza swoją ofertę dysków twardych dla notebooków o nowe modele z serii Spinpoint MP4. Dyski o pojemności maksymalnie 640 GB pracuje z prędkością 7200 rpm.

Zobacz zwiastun pierwszego polskiego filmu 5D


Dzięki współpracy studia Virtual Magic z firmami Budgast S.C. i AMD wkrótce w kinach pojawi się przełomowa produkcja "Asylum 5D".

Sklep muzyczny Google'a jeszcze w tym roku?


Google szykuje się do premiery serwisu z muzyką do pobrania, który byłby powiązany z wyszukiwarką. Premiera pod koniec roku, premiera płatnej wersji w przyszłym. Tak przynajmniej twierdzą „dobrze poinformowane źródła”.

GPU Technology Conference we wrześniu


Tegoroczna edycja imprezy GPU Technology Conference (GTX 2010) odbędzie się w dniach 20-23 września (poniedziałek-czwartek), w Centrum Kongresowym San Jose (San Jose Convention Center) w San Jose w Kalifornii.

Buty Blazer Pentium 1.0, zbudowane ze starych procesorów


Artyści skonstruowali nietypowe buty o nazwie Blazer Pentium 1.0, w całości zbudowane obwodów drukowanych. Tenisówki firmowane są przez firmę Nike.

Cookie Gig - jeszcze jedno ciastko w piekarni LG


LG przygotowuje kolejny telefon z linii Cookie, wyposażony w 3-calowy ekran dotykowy, 4 GB wbudowanej pamięci, 5-megapikselowy aparat oraz transmitter FM.

9500 prób wyłudzenia kredytów


Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komisariatu Policji w Koszalinie zatrzymali mężczyznę i kobietę. Para wspólnie wyłudzała kredyty i usługi telekomunikacyjne posługując się skradzionym dowodem osobistym i podrobioną pieczątką. Według ustaleń Policji para zaciągnęła co najmniej 6 kredytów.

YouTube w pełnym HD


YouTube już od jakiegoś czasu obsługuje klipy w rozdzielczości HD, od przyszłego tygodnia jednak zaczną się pojawiać filmy w pełnej rozdzielczości 1080p.

Szybkie pisanie na komputerze metodą bezwzrokową (Warszawa)


1. Zainteresowanie tematyką szybkiego pisania na komputerze - pobudzenie motywacji do nauki 2. Pisanie bezwzrokowe na tle różnych krajów, zalety i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Ochrona danych osobowych (Warszawa)


Zakres ochrony danych osobowych, Dane osobowe - pojęcie, rodzaje, Podstawy dopuszczalności przetwarzania danych osobowych, Zasady ogólne przetwarzania i ochrony danych osobowych, Uprawnienia osób, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

"Nielimitowane", ultracienkie notebooki Asusa


Asus rozszerza swoją ofertę ultracienkich notebooków o trzy nowe modele. Każdy wyposażony jest w 14-calowy ekran HD Ready, niskonapięciowy procesor Core 2 Duo oraz Windows 7 HP.

Ojciec iPoda i iPhone'a opuszcza Apple'a


Po dziewięciu latach pracy w Apple, Tony Fadell opuszcza firmę z Cupertino. Fadell był zaangażowany w projektowanie i konstruowanie zarówno iPoda, jak i iPhone'a.

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.