Będą 12,1-calowe netbooki z Atomem N550?


Do premiery netbooków z dwurdzeniowym Atomem N550 coraz bliżej. Być może zobaczymy też modele 12,1-calowe, gdyż Intel ponoć planuje znieść swoje limity.

Google odwołał swoją wcześniejszą deklarację na temat integracji Chrome’a z mechanizmami Windows 7. Następcę Visty w pełni wykorzystają Windows Internet Explorer i Firefox. Dwaj legislatorzy, specjalizujący się w prawie prywatności, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdziła czy Google nie złamało prawa, podczas "omyłkowej" analizy sieci WiFi. Microsoft zapowiada wprowadzenie na rynek nowej, bezprzewodowej klawiatury o nazwie Arc Keyobard.Gartner opublikował wyniki badań na temat systemów mobilnych używanych w smartfonach. Wynika z nich, że Symbian nadal jest najpopularniejszy. Szkolenie obejmuje następujący zakres tematyczny. Kładziemy nacisk na samodzielne przećwiczenie i utrwalenie poruszanych zagadnień: - Zakładanie kartoteki nowego pracownika - Dokumenty zgłoszeniowe ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie Walcząca o wolność słowa z Chinami firma Google w swoim nowym smartfonie wprowadziła system rozpoznawania mowy, który najwyraźniej jest nastawiony na cenzurowanie wypowiedzi posiadacza. Z pewnych powodów Google wprowadziło do urządzenia listę słów które mogą brzmieć wulgarnie. Litery tych słów zastępowane są krzyżykami (#).

Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

- Charakterystyka zawodu stylisty. Etyka pracy. - Podział kolorów. Koło kolorów. - Kontrast, harmonia w makijażu i garderobie. - Analiza kolorystyczna. - Dobór ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie Naukowcy z agencji kosmicznej NASA nie wierzą Majom, wedle których już 21 grudnia 2012 roku nastąpi koniec świata. Uruchomili więc internetową kampanię sceptycyzmu wobec sądnego dnia.

Program: 1.Omówienie dokumentów niezbędnych przy realizacji projektu. 2. Regulacje prawne dotyczące kwalifikowalności wydatków. 3.Zasady tworzenia budżetu projektu. 4. Wydatki bezpośrednie, wydatki pośrednie - zasady ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone. HP wprowadził na rynek ekonomiczny szerokoekranowy monitor LCD HP LE2001w. Urządzenie dedykowane jest firmom, którym szczególnie zależy na oszczędnościach.Niedoróbki w oprogramowaniu czy błędy w systemie są bardzo denerwujące. Często jednak istnieją zadziwiająco proste rozwiązania tych problemów. Acer oficjalnie prezentuje nową rodzinę notebooków Aspire Ethos, do której należeć będzie 18,4-calowy model z matrycą Full HD, procesorami Core i3/i5/i7 oraz grafiką AMD z obsługą DirectX 11. Znana głównie z akcesoriów dla graczy, firma Razer uruchomiła przedsprzedaż nowej wersji wprowadzonej na rynek w listopadzie ubiegłego roku myszki Abyssus, teraz dostępnej w wersji z obudową wykonaną na wysoki połysk.

Wysyłanie plików pomiędzy iGoogle i Orkutem już możliwe


Google zwiększyło kompatybilność usług iGoogle i Orkut. Użytkownicy mogą od teraz wymieniać się między sobą plikami dzięki protokołowi p2p.

Rządowa ustawa o cenzurze łamałaby Konstytucję. Po co była debata?


Wynikiem ubiegłotygodniowej debaty premiera Donalda Tuska z Internautami było oznajmienie przez szefa rządu, że argumenty drugiej strony są przyjęte do wiadomości, a Rada Ministrów "zamraża" proces wprowadzania w życie tzw. Rejestru Stron i Usług Niedozwolonych. Miała to być dobra nowina, przekazana wprost przez premiera. Teraz okazuje się, że powód był zupełnie inny.

Gamepad dla wielbicieli automatów z grami karate


Firma Impakt wprowadziła na polski rynek nowość - kontroler marki Mad Catz FightStick Tournament Edition do konsol XBOX360 i PS3.

Microsoft podziękuje Ballmerowi za współpracę?


Tygodnik Newsweek przewiduje, że już w 2010 roku Microsoft pożegna się ze Steve'em Ballmerem, który pełni funkcję prezesa firmy od stycznia 2000 roku.

Jeśli szukasz dobrego detektywa w Katowicach, koniecznie sprawdź jakie usługi oferuje nasza agencja detektywistyczna. Nasza

agencja detektywistyczna Śląsk

od wielu lat pomaga swoim klientom pamiętając, że najważniejsza jest dyskrecja w pracy detektywa na Śląsku i nie tylko. Wszyscy nasi detektywi Katowice posiadają odpowiednie doświadczenie, żeby pomóc klientowi w rozwiązywaniu jego problemów. Na stronie naszej agencji detektywistycznej znajduje się cennik z najczęściej rozwiązywanymi sprawami, nad którymi pracują nasi detektywi Katowice.

Dyktafon z funkcją wideo


Zoom Q3 może z powodzeniem zastąpić tradycyjny dyktafon, oferując oprócz rejestrowania wysokiej jakości dźwięku, dodatkowo nagrywanie obrazu wideo w rozdzielczości VGA.

Komunikacja interpersonalna z podstawami asertywności - Warszawa (Warszawa)


Celem szkolenia jest usprawnienie przebiegu komunikacji interpersonalnej, wspierającej proces współpracy wewnątrz firmy oraz komunikacji z klientem, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

"Porywacze" przejęli setki grup na Facebooku


Facebook zaprzecza, jakoby w tym tygodniu setki grup z serwisu społecznościowego zostało "porwanych" przez grupę o nazwie Control Your Info.

Chińczycy bardziej od odejścia Google'a, nie chcą blokady World of Warcraft


Według ostatniego raportu, Chińczycy w ogóle nie przejmują się możliwością odejścia z chińskiego rynku firmy Google. Znacznie bardziej martwi ich blokada gry World of Warcraft.

Interfejs reagujący na ruch dłoni


Izraelscy inżynierowie z firmy PrimeSense zaprezentowali stworzoną przez siebie technologię, którą można wykorzystać w telewizorach nowej generacji, odtwarzaczach Blue-ray i innych tego typu urządzeniach.

Aplikacje na Android Market mogą cię wiele kosztować


Według raportu firmy SMobile Systems, jedna na pięć aplikacji w Android Market korzysta z prywatnych danych użytkownika, takich jak wiadomości czy wpisy w książce adresowej.

Nawigacja Google Maps zhakowana, by pracować poza granicami USA


Google Maps Navigation to darmowa usługa nawigacyjna, pracująca wyłącznie na terenie USA. Przynajmniej do tej pory, bowiem serwis Electricpig uruchomił tę usługę również w Wielkiej Brytanii.

14 milionów ładowarek Nokii do wymiany!


Największy na świecie producent telefonów komórkowych uruchomił program wymiany ładowarek. Jest ich aż 14 milionów, a wszystkie skonstruowała chińska firma BYD Co Ltd.

Podatek dochodowy CIT 2010- w świetle zmian od 2010 Szkolenie w Łodzi (Warszawa)


Program szkolenia I. Przychody - aktualne regulacje oraz zmiany 2009 1. Pojęcie przychodu i dochodu w 2009 r. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

GUS-towna zewnętrzna grafika od MSI


MSI wpadło na pomysł, żeby odwieczny problem łączenia wydajności z mobilnością rozwiązać za pomocą zewnętrznej karty graficznej. Nie oni pierwsi próbują tego sposobu, ale wciąż mają szansę stać się pierwszymi, którym się powiedzie.

Kurs kwalifikacyjny pedagogiczny dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu (Szczecin)


Program MEN ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Nowe karty graficzne Nvidii dla mniej wypchanych portfeli


Nvidia dodaje do swojej oferty kolejne dwie karty graficzne - GeForce 310 i 205. Żadna z nich niestety nie jest oparta na procesorze Fermi.

MS excel 2007 poziom podstawowy - teraz jedynie 299,00 PLN za osobę (Warszawa)


1. Środowisko pracy 2. Praca z aplikacją 3. Planowanie arkusza 4. Wprowadzanie i zaznaczanie danych Formuły 5. Przygotowanie wydruków ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

12-megapikselowy kompakt z wymienną optyką


Panasonic prezentuje aparat cyfrowy Lumix GF1, wyposażony w 12-megapikselową matrycę Live MOS, 3-calowy ekran LCD i możliwość rejestrowania filmów HD, a także wymienną optykę.

Bezprzewodowa klawiatura z touchpadem w kompaktowym rozmiarze


W sieci pojawił się nowy produkt, który z pewnością ucieszy nie tylko miłośników kina domowego odtwarzanego przez komputer.

Subiekt GT - poziom I dla przyszłych serwisantów (Wrocław)


Szkolenie przeznaczone dla osób chcących serwisować oprogramowanie firmy InsERT (pakiet InsERT GT) i poznać dokładnie oprogramowanie przygotowując osoby do szkolenia ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy pasek narzędzi AVG Security Toolbar


AVG Technologies modernizuje swój pasek narzędzi dla przeglądarek, który teraz oferuje bezpieczny dostęp do Facebooka, Skype'a, a nawet informacji o pogodzie.

ASUS szykuje czytnik e-booków z ekranem OLED


Firma ASUS planuje wejść na gorący w ostatnich miesiącach rynek czytników elektronicznych książek. Brytyjski Times Online ujawnił szczegóły dotyczące pierwszego modelu o nazwie DR-570. Urządzenie to ma 6-calowy wyświetlacz OLED, WiFi oraz 3G. Akumulator ma wystarczać na pracę urządzenia przez maksymalnie 122 godziny.

Legislatorzy apelują do FTC, aby obejrzała dane zebrane przez Google'a


Dwaj legislatorzy, specjalizujący się w prawie prywatności, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdziła czy Google nie złamało prawa, podczas "omyłkowej" analizy sieci WiFi.

Techniki masażu (Poznań)


Program: 1. Anatomia czynnościowa z fizjologią - 30h 2. Jednostki chorobowe - 20h 3. Wybrane zagadnienia kliniczne - 20h 4. Psychologia człowieka chorego - ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft PowerPoint 2007 - Prezentacje (Warszawa)


1. Prezentacja jako dokument elektroniczny 2. Omówienie okna programu 3. Praca ze slajdem 4. Tekst 5. Pola tekstowe 6. Tło slajdu oraz wypełnienia obiektów 7. Punktowanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.