Rzecznikiem prasowym być (Łódź)


1. Klucz do sukcesu jak im dogodzić, a jak skutecznie zrazić - czego media oczekują od rzeczników superrzecznik i antyrzecznik kto to ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

Na konferencji Nokia World, fiński producent prezentuje swojego pierwszego netbooka, wyposażonego w łączność 3G i procesor Atom Z530, a zamkniętego w aluminiowej obudowie. ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna 1. Znaczenie audytu w systemie kontroli jednostek. 2. Wykorzystanie informacji pochodzących z audytu wewnętrznego dla zarządzania jednostką gospodarczą. 3. Standardy audytu wewnętrznego. 4. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieMicrosoft pochwalił się wynikami finansowymi osiągniętymi w drugim kwartale roku finansowego 2010, który zakończył się 31 grudnia 2009 roku. Apple jest zdania, że konsumenci wkrótce masowo przesiądą się na Maki, bo system operacyjny Windows 7 jest „trudny w obsłudze i drogi”. Nowoczesna koncepcja stabilizacji lędźwiowego odcinka kręgosłupa i jej wykorzystanie w leczeniu zachowawczym zespołów bólowych kręgosłupa. Kurs składa się z dwóch modułów: 1. ...
Lokalizacja: Karpacz - Rodzaj: kurs / szkolenie

LG HB905PA obsługuje protokoły DLNA i CIFS, odtwarza formaty DivX, DivX/ TXT, DivX HD oraz mkv, zapewnia także dostęp do wybranych serwisów internetowych dzięki funkcji Netcast Entertainment Access.

Rozpoczęły się zamknięte beta-testy szóstej wersji jednej z najpopularniejszych map do GPS-ów. Nowa AutoMapa to przede wszystkim unikanie korków oraz wygodniejsza obsługa. New York Times będzie pobierał opłaty od czytelników za pełne wersje artykułów. Zmiany będą wdrożone od przyszłego roku.

Walcząca o wolność słowa z Chinami firma Google w swoim nowym smartfonie wprowadziła system rozpoznawania mowy, który najwyraźniej jest nastawiony na cenzurowanie wypowiedzi posiadacza. Z pewnych powodów Google wprowadziło do urządzenia listę słów które mogą brzmieć wulgarnie. Litery tych słów zastępowane są krzyżykami (#). Sprawdź, jak wiele zyskasz, korzystając z tej oferty. Rabaty wynoszą od -10% do -50% cen szkoleń. Wyślij e-mail, zadaj pytanie - nasz ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie Z badań przeprowadzonych przez Sophos wynika, że aż 46% użytkowników sieci Facebook jest skłonnych do ujawnienia swoich prywatnych danych zupełnie obcym, fikcyjnym osobom.iResQ, firma zajmująca się naprawą iPhone’ów, twierdzi, że otrzymała już obudowy do czwartej generacji iPhone’a. Palmofon jest nieco większy, niż jego poprzednicy. Sobota Przedstawienie wybranych zagadnień z konceptu Bobath 1. Definicje konceptu Bobath: - Początki - Twórcy - Rozwój - Podłoże neurofizjologiczne - Podstawy terapeutyczne 2. Określenie cech charakteryzujących ...
Lokalizacja: Karpacz - Rodzaj: kurs / szkolenie Oczekiwany już od paru miesięcy, pierwszy sześciordzeniowy procesor firmy Intel, przeznaczony na rynek konsumencki już zaczyna pojawiać się w sklepowych ofertach. Układ o nazwie Core i7 980X Extreme Edition w Europie wyceniany jest na około 930 euro. To bardzo dużo. Z pewnością o wiele za dużo aby procesor ten był jakoś specjalnie rozchwytywany, ale z drugiej strony, ten segment (najwyższy) rynku nie jest duży, a więc o nadmierny popyt i tak Intel nie musi się obawiać.

Ocena kondycji finansowej przedsiębiorstwa (Warszawa)


Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu narzędzi i metod badania wiarygodności kontrahenta, która pozwala oszacować stopień ryzyka i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Sąd nakazał usunięcie torrentów udostępnianych przez The Pirate Bay


Sąd w Amsterdamie ogłosił swój wyrok: The Pirate Bay musi usunąć wszystkie pliki Torrent wskazane przez organizację BREIN oraz zablokować się na dostęp z Holandii.

PLSQL Oracle 10g - podstawy (Warszawa)


Szczegółowy program szkolenia: 1. Wprowadzenie do Oracle 11g. 2. Architektura bazy danych Oracle 11g. 3. Instancja bazy danych Oracle 11g. 4. Transakcyjność bazy danych. 5. Śledzenie sesji. 6. Programowanie w PL/SQL. 7. Struktura i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Telemarketing- Vertriebscoaching (Dzierżoniów)


Kurs trwa 30 godzin. Składa się z 10 godzin teorii techniki sprzedaży oraz 20 godzin praktycznego treningu techniki/wg programu (Coaching) ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

LG Ally - kolejny smartfon z Androidem


LG ujawnia kilka szczegółów na temat swojego nowego smartfona z systemem Google Android. Urządzenie o nazwie kodowej Ally ma posiadać 3,2-calowy ekran dotykowy i klawiaturę QWERTY.

Nowe superwirusy


Nie zamierzamy uczyć włamywania się do banków internetowych ani oszukiwania e-sklepów za pomocą fałszywych numerów kart płatniczych.

PRAWO podatkowe - nowe regulacje (Szczecin)


I. ZMIANY W USTAWIE ordunacja podatkowa Korekta deklaracji Informacje podatkowe Istota odpowiedzialności solidarnej i podatkowej osób trzecich II. PODATEK DOCHODOWY OS OSÓB PRAWNYCH Zasady ustalania przychodów Koszty ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nokia N8 trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia?


Nie możecie doczekać się Nokii N8? Mamy dobre wieści - premiera już niedługo! Według "dobrze poinformowanych źródeł" serwisu Mobilelivingroom.de, najnowszy smartfon z Finlandii pojawi się w sprzedaży 24 sierpnia.

Microsoft: Windows Phone 7 już w październiku


Microsoft, przy okazji filmiku promującego platformy reklamowe w Windows Phone 7, „niechcący” zdradził datę premiery nowego systemu. Mobilny Windows nowej generacji pojawi się w październiku.

Nowy dysk przenośny specjalnie na filmy


Firma Western Digital powiększa swoją ofertę przenośnych dysków twardych o model My Passport AV. Producent twierdzi, że urządzenie zostało zaprojektowane pod kątem przechowywania i odtwarzania filmów.

Wirus, który wyłączy ci hamulce i silnik w twoim samochodzie


Praktycznie wszystkie nowoczesne samochody są wyposażone w systemy komputerowe. Jak się okazuje, są równie podatne na włamania, co systemy znane z komputerów osobistych.

HP ma duże plany wobec webOS-a


Żartowaliście, że HP, po zakupie Palma, wsadzi system webOS do drukarek? No to się nie pomyliliście…

iBOX wkracza na rynek kamer internetowych


Rodzina produktów iBOX rozszerzyła się o kamery. Producent wprowadził właśnie na rynek dwa urządzenia – wersję dla mniej i bardziej wymagających klientów.

Tłumaczenia uwierzytelnione - język rosyjski (Kraków)


Spotkanie1: Kodeks tłumacza przysięgłego, Tłumaczenia uwierzytelnione (sprawy techniczne), Odpisy aktów urodzenia (od XIX wieku do czasów obecnych), Świadectwo chrztu Spotkanie2: Dokumenty ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Flagowa obudowa Cooler Mastera w wersji z oknem


Jeszcze raz o obudowie HAF 922 Mini, tym razem przedstawiamy wersję z oknem tej niezwykle popularnej ostatnio obudowy ze stajni Cooler Mastera.

Legislatorzy apelują do FTC, aby obejrzała dane zebrane przez Google'a


Dwaj legislatorzy, specjalizujący się w prawie prywatności, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdziła czy Google nie złamało prawa, podczas "omyłkowej" analizy sieci WiFi.

Otwarty kodek wideo Google'a wcale nie taki otwarty?


Google, jak się okazało, przemilczało część faktów dotyczących „otwartości” zapowiedzianego na I/O 2010 formatu WebM VP8. Część kodu może podlegać prawom patentowym.

Google Nexus One kupimy już we wtorek za 1 500 zł


Google Nexus One pojawi się w sprzedaży 5 stycznia. Na początku będzie dostępny w sieci T-Mobile, jednak nie będzie posiadał blokady na operatora komórkowego.

Premiera najmniejszego notebooka dla graczy


Czy komputer przenośny z ekranem o przekątnej 11 cali może nadawać się do gier komputerowych? Najwidoczniej Alienware uważa, że tak właśnie jest. Dlatego też na targach CES 2010 firma zapowiedziała model M11x.

Marchandising (Warszawa)


Zagadnienia: 1. Profesjonalne budowanie wizerunku w handlu. - mechanizmy powstawania pierwszego wrażenia ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google przyśpiesza Internet


Google chce przyśpieszyć działanie Internetu. Firma stworzyła nakładkę na protokół http, dzięki której witryny są pobierane szybciej nawet o 55 procent.

Facebook i MySpace mają w nosie prywatność użytkownika?


Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone.

SENSORYKA - szkolenia zamknięte 2 rodzaje (Gliwice)


Szkolenia zamknięte z zakresu SENSORYKI zostały podzielone na: 1. Podstawy sensoryki. Szczegółowy program szkolenia znajduje się na stronie internetowej EMT-Systems. 2. Sensoryka wg ...
Lokalizacja: Gliwice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Francuzi pozywają Google'a za usługę Street View


Google po raz kolejny stanie przed sądem, po tym jak "przypadkowo" zaczerpnęło wrażliwe dane należące do użytkowników podczas prowadzenia usługi Widoku Ulicy.

Etykieta i protokół dyplomatyczny (Warszawa)


Program szkolenia: 1. Pojęcie dyplomacji i protokołu dyplomatycznego 2. Etykieta i dobre obyczaje 3. Nawiązywanie kontaktów 4. Ustalanie pierwszeństwa 5. Ustalanie pierwszeństwa ciąg dalszy 6. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.