Sondaż: dwie trzecie Polaków ma w domu komputer


Dwie trzecie Polaków ma w domu komputer; podobnie było rok temu. Jest za to o 3 proc. więcej osób, które mają w domu dostęp do internetu. Obecnie to 59 proc. wszystkich Polaków - wynika z badania ośrodka CBOS.

Prywatne dane słuchaczy Uniwersytetu Otwartego UW były zagrożone - w nocy z niedzieli na poniedziałek zaatakowano stronę internetową uniwersytetu, przez każdy miał dostęp do tych danych. Żartowaliście, że HP, po zakupie Palma, wsadzi system webOS do drukarek? No to się nie pomyliliście… Szkolenie dwu dniowe w którym główny nacisk kładziemy na tzw pre-windykację w tym umiejętności interpersonalne oraz techniki i metody kontaktów ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenieI. Ogólne zagadnienia rachunkowości 1.Rachunkowość zasady prowadzenia ksiąg, definicje, wymogi ustawy, 2.Sprawozdania finansowe i ich struktura, 3.Definicje podstawowych pojęć rachunkowości (aktywa, pasywa, ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Asus dodaje do swojej oferty kolejną płytę główną, tym razem skierowaną do komputerów HTPC, a wyposażoną w dwurdzeniowy procesor Intel Atom oraz grafikę Nvidia GeForce 9400. Firma RAmos przedstawia swój 5-calowy odtwarzacz multimedialny z ekranem o rozdzielczości 800 x 480 pikseli oraz możliwością wysłania sygnału 1080p przy pomocy złącza HDMI.

Od pewnego czasu obserwujemy wzrost zainteresowania grami dostępnymi na iGadżety. Specjalnie dla was wybraliśmy te najciekawsze.

1. pojęcie systemów transportowych 2. warunki rozwoju europejskich systemów transportowych 3. główne cechy kombinowanych i multimodalnych systemów transportowych 4. cele utworzenia korytarzy transportowych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Dr Adrian Kosowski z Politechniki Gdańskiej oraz dr Filip Murlak z Uniwersytetu Warszawskiego zostali laureatami konkursu naukowego o Nagrodę im. Witolda Lipskiego.

Joint Venture firm Nokia i Siemens na targach Mobile World Congress zademonstruje sieć 3G z prędkością transferu danych 112 Mbps, za pomocą technologii HSPA+. Podobają ci się gry na CHIP.pl? To mamy dla ciebie propozycję zupełnie nowej zabawy. Wciel się w rolę detektywa szukającego wskazówek i wygraj kody odblokowujące płatne tytuły! Google uzyskał patent na nową technologię zarządzania informacją. Dokument patentowy numer 7,664,751 opisuje dynamiczny interfejs, który dopasowuje się w zależności od uprawnień użytkownika.W Los Angeles odbył się kolejny plebiscyt Spike Video Game Awards, na której nagrodzono najlepsze gry 2009 roku w wielu kategoriach. Grą roku zostało Uncharted 2: Among Thieves. W trakcie Game Developer Conference, która odbywa się w San Francisco, Grupa Khronos oficjalnie zaprezentowała specyfikację nowej, czwartej generacji interfejsu programowania OpenGL. Rzeczpospolita idzie w ślady Ruperta Murdocha. Artykuły z magazynu publicystyczno-reporterskiego PlusMinus będą od teraz dostępne tylko za opłatą.

Oficjalna aplikacja Twittera dla iPhone'a umieszczona w App Store


Oficjalna aplikacja Twittera, która pozwalająca korzystać z niego na iPhone'ie, jest już dostępna za darmo w serwisie App Store. Nowy program bazuje na poprzednim - Tweety'em.

Biometryczne dowody osobiste z podpisem elektronicznym


Jeżeli wymieniałeś niedawno dowód osobisty na jego nową, plastikową wersję, to szykuj się na kolejną wymianę – nowe dokumenty będą zawierać dane biometryczne i podpis elektroniczny właściciela.

Analityk finansowy- KURS- różne miasta (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowa płyta główna - do zadań specjalnych


Firma Gigabyte poinformowała o uruchomieniu sprzedaży nowego modelu płyty głównej, GA-P55A-UD7, z chipsetem Intel P55 oraz podstawką LGA 1156.

Lider organizacji (Kraków)


1. Zespół - fazy tworzenia zespołu, role w zespole, team building. 2. Komunikacja - informacja, feedback, informacje wzmacniające. 3. Ja jako lider ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs Negocjacje (Bydgoszcz)


Kurs omawia przygotowanie, przebieg i specyfikę negocjacji, indywidualne style negocjowania, znaczenie komunikacji werbalnej i niewerbalnej, techniki wywierania wpływu w relacjach ...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kursy językowe dla firm, lekcje indywidualne dla osób prywatnych (Włocławek)


Kursy językowe dla firm, lekcje indywidualne dla osób prywatnych ...
Lokalizacja: Włocławek - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wszystko o Gadu-Gadu 10


Zaczęło się od tajemniczego Gadu Gate Project, a skończyło na Gadu-Gadu 10. Co wiemy o przyszłości najpopularniejszego komunikatora w Polsce?

Stylowy notebook z matrycą Full HD, procesorami Calpella i grafiką DX11


Acer oficjalnie prezentuje nową rodzinę notebooków Aspire Ethos, do której należeć będzie 18,4-calowy model z matrycą Full HD, procesorami Core i3/i5/i7 oraz grafiką AMD z obsługą DirectX 11.

Pyty główne GIGABYTE dla procesorów Intel Core i5 oraz Core i3


Konstrukcje przeznaczone zostały do obsługi nowych 32 nanometrowych procesorów Intel Core i5 oraz Core i3 (podstawka 1156), których charakterystyczną cechą jest zintegrowany układ graficzny.

Podróże Słuzbowe i Samochód w Firmie - rozliczenia, aspekty podatkowe, ewidencja księgowa (Katowice)


1. Przepisy prawne regulujące podróże służbowe - Kodeks pracy - Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej - ustawy podatkowe - zakładowe przepisy płacowe 2. Krajowe ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Były kierownik IBM przyznaje się do największego oszustwa wszechczasów


Robert Moffat przyznał się do winy w największej sprawie o oszustwa handlowe w firmie IBM. Miał on przekazywać informacje objęte tajemnicą służbową, znanej już wymiarowi sprawiedliwości Danielle Chiesi.

04 Negocjacje Windykacyjne -szkolenie otwarte (Katowice)


Program szkolenia dostępny jest na naszej witrynie internetowej. Na życzenie program prześlemy Państwu e-mailem lub faksem. ZAPRASZAMY ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gubernator odcina zboczeńców od serwisów społecznościowych


Gubernator stanu Illinois podpisał ustawę, która zabrania byłym seksualnym kryminalistom korzystania z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, MySpace itp.

Intel wprowadza czytnik e-booków dla niewidomych


Intel prezentuje urządzenie o nazwie Intel Reader - czytnik e-booków dla osób niewidomych, ale również dla mających problemy z czytaniem - dyslektyków i słabowidzących.

Trzy miliardy pobrań z App Store


App Store rozwija się w niesamowitym tempie. Prawie sto dni temu pobrano dwumiliardową aplikację. Teraz liczba ta urosła do trzech miliardów.

Wikipedia z cenzorami


Wikipedia, jedna z 10 najbardziej popularnych witryn w Internecie, zmieni nieco swoją zasadę działania. Wprowadzona zostanie mocniejsza moderacja.

Zdobądź tytuł mistrza gry Dawn of War II: Chaos Rising


Wystartowały zapisy do internetowego turnieju gry Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising zorganizowanego w ramach projektu Cyberarena 36i6.

Wsparcie dla Windows XP do 2014 roku, pod jednym warunkiem


Użytkownicy pracujący na systemie operacyjnym Windows XP z zainstalowanym dodatkiem Service Pack 2 powinni przygotować się do zainstalowania trzeciego dodatku serwisowego lub przejścia na Windows 7.

Robot udzielił slubu japońskiej parze


Japończycy znani są ze swojego zamiłowania do robotyki. Używają robotów w roli kucharzy, towarzyszy do rozmów czy zwykłych pupili. Tym razem robot przejął rolę kaznodziei.

Ceny transferowe - warsztaty praktyczne sporządzanie dokumentacji podatkowych- Gdańsk (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Chiny: Firmy internetowe mile widziane, ale muszą przestrzegać prawa


W odpowiedzi na groźbę pożegnania się z chińskim rynkiem ze strony Google, rząd chiński oświadcza, iż zagraniczne firmy internetowe są mile widziane w Chinach, ale muszą przestrzegać prawa.

27 cali iiyamy w "nowej jakości"


B2712HDS to największy monitor w ofercie iiyama zapewniający, zdaniem producenta, zupełnie nową jakość obrazu.

Google zeznawało przed Senatem w sprawie cenzury w Chinach


Przedstawiciele Google’a stawili się na przesłuchanie przed amerykańskim senatem w związku z atakiem Chin na tę firmę. Google przyznało, że przestrzegało praw każdego kraju w którym operuje, w tym ew. cenzury.

Wtyczki nie będą już zawieszać Firefoksa


Pojawiła się nowa wersja rozwojowa Firefoksa, która prezentuje nowy mechanizm zarządzania wtyczkami – uruchamiane są one w osobnych procesach.

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.