Lenovo IdeaPad S103T: netbook i tablet w jednym


Nie da się ukryć - tablety są wszędzie i są na topie. Wciąż jednak brak im możliwości, jakie mają netbooki... Więc może połączyć jedne z drugimi? Lenovo spróbowało, a my to oceniliśmy.

Zoom Q3 może z powodzeniem zastąpić tradycyjny dyktafon, oferując oprócz rejestrowania wysokiej jakości dźwięku, dodatkowo nagrywanie obrazu wideo w rozdzielczości VGA. Opera udostępniła dzisiaj pierwszą wersję release candidate Opery 10. Dzisiejsze wydanie wskazuje na 1 września jako datę udostępnienia finalnej wersji. Pewien nastolatek z Colorado został aresztowany, gdyż nie oddał w terminie do biblioteki wypożyczonego wcześniej filmu na DVD.Google, jak się okazało, przemilczało część faktów dotyczących „otwartości” zapowiedzianego na I/O 2010 formatu WebM VP8. Część kodu może podlegać prawom patentowym. Po premierze Śledzika Lajt, dedykowanego przeglądarkom w urządzeniach mobilnych, swoją odsłonę ma aplikacja Śledzika na iPhone'a. Rover and Orbiter Delta Mars (RODM) został nominowany w kategorii „naukowe odkrycie roku” w plebiscycie Travelery 2009. Jego autorem jest Jan Kotlarz, członek stowarzyszenia Mars Society Polska i pracownik Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Głosować można na stronie www.travelery.national-geographic.pl.

W Indiach został otwarty Instytut Oprogramowania Googlle. Zdziwieni? To przeczytajcie jeszcze raz nazwę instytutu, ale dokładniej. Na taki haczyk bowiem, chcą złapać studentów.

iPad nie jest niezniszczalny - zespół Blendtec postanowił to udowodnić, wsadzając tablet Apple'a do miksera. Zobaczcie sami, co zostało z urządzenia po bliskim spotkaniu trzeciego stopnia z mikserem. Tematyka szkolenia: 1. Podstawy odpowiedzialności (karnej) pracodawcy za całość wytwarzanej dokumentacji w jednostce w wersji pisemnej i elektronicznej 2. Odpowiedzialność pracowników ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Firma LG wprowadziła do sprzedaży nowy model małego notebooku, opartego na platformie procesorowej Intel CULV. Intel wprowadza serię procesorów Xeon 7500, które oferują największy wzrost wydajności w ich historii - średnio trzykrotnie lepsze wyniki w szerokiej gamie testów. Kupiec to gra symulacyjna, która w wyjątkowy sposób wprowadza uczestników szkolenia w tajniki sztuki negocjacji - poprzez własne decyzje ...
Lokalizacja: Olsztyn - Rodzaj: kurs / szkolenieSzkolenie przeznaczone jest dla przyszłych i obecnych użytkowników programu wspomagającego działania działu sprzedażowego klasy CRM - Gestor GT, chcących pogłębić ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie FSF, fundacja zajmująca się promowaniem wolnego oprogramowania, zorganizowała wiec przeciwko Windows 7 i reszcie zamkniętego oprogramowania. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Amerykańskie agencje rządowe pozwane za inwigilację serwisów społeczenościowych


Fundacja broniąca praw internautów, pozwała amerykański rząd (m.in. CIA i Departament Obrony Narodowej) za nienadzorowaną inwigilację serwisów takich jak Twitter czy Facebook.

Microsoft Office Project Standard 2007 podstawy pracy z programem (Poznań)


<h3>Rozdział 1 Wprowadzenie do zarządzania projektem</h3> <p><b>Opis:</b> W tym rozdziale uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak w praktyce wykorzystywać program ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Problemy VAT dla zaawansowanych (Katowice)


frr pl ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Fallout: New Vegas - wieści o mechanizmie rozgrywki


Fallout: New Vegas, kolejna odsłona kultowej sagi RPG, jest już w zaawansowanej produkcji. Do Sieci przeniknęły kolejne informacje na temat rozgrywki w produkcji firmy Obsidian Entertainment.

Yahoofona (raczej) nie będzie, ale...


Yahoo! chce zapewnić użytkownikom na całym świecie "pełnię mobilnych doświadczeń online" - czyżby pozazdrościli swojemu największemu konkurentowi i postanowili wprowadzić na rynek swój własny telefon?

Google I/O 2010: Telewizja od Google'a


Google zaprezentowało swój pomysł na telewizję podczas drugiego dnia konferencji I/O. Możliwości marketingowe, jak stwierdził gigant, są nieograniczone.

Microsoft rejestruje uczniów na Windows Live bez ich wiedzy i zgody


Microsoft ogłosił bardzo ciekawą promocję dla szkół, w ramach której otrzymują darmowy dostęp do wybranych usług. Jednak jak każda okazja, również i ta ma pewien haczyk.

Nagrywarka Blu-ray 12X z czterema interfejsami


Other World Computing rozszerza swoją ofertę o zewnętrzną nagrywarkę Blu-ray Mercury Pro 12X, kompatybilną zarówno z komputerami PC, jak i Mac.

Facebook, Twitter i Last.fm na Xbox LIVE


Microsoft jest już gotowy do wielkiej aktualizacji usługi Xbox LIVE. Możliwość korzystania z Twittera, Facebooka, Last.fm i Zune video zostanie udostępniona 17 listopada.

Technik hotelarstwa (Kraków)


1. Organizacja pracy hotelarskiej 2. Ekonomia i prawo w hotelarstwie 3. Obsługa konsumenta 4. Obsługa informatyczna w hotelarstwie 5. Marketing usług hotelarskich 6. Język zawodowy- ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: szkoła specjalna

Przenośny dysk twardy z dwoma standardami USB


Firma Transcend zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowego modelu przenośnego dysku twardego, o nazwie StoreJet 25D3. Od poprzedników odróżnia go przede wszystkim interfejs. W tym przypadku zastosowano USB 3.0.

Google przyśpiesza Internet


Google chce przyśpieszyć działanie Internetu. Firma stworzyła nakładkę na protokół http, dzięki której witryny są pobierane szybciej nawet o 55 procent.

Kierowanie zespołem szkolenie otwarte (Gdynia)


Dzień I Powitanie, przedstawienie uczestników, zasady i cele szkolenia, oczekiwania Wprowadzenie do tematu Kierowanie zespołem - definicje Dlaczego warto efektywnie zarządzać ludźmi? ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy rekord w dziedzinie transmisji optycznej


Centrum badawcze Alcatel-Lucent Bell Labs ustanowiło nowy rekord w dziedzinie transmisji optycznej — pokonano barierę 100 Pb/skm.

Rosyjski dla Firm - Gwarancja Jakości (Warszawa)


...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy standard wideo: DisplayPort


Znowu jakiś nowy port? Czy na pewno jest nam potrzebny? CHIP sprawdził, jakie rozwiązania techniczne powinny przyczynić się do sukcesu nowego standardu wideo.

StarCraft II - oficjalna data premiery


Blizzard Entertainment w oficjalnym oświadczeniu prasowym ogłosił datę premiery gry StarCraft II: Wings of Liverty. Gra pojawi się na półkach sklepowych 27 lipca.

Chrome dopalony przez kartę graficzną


Nie tylko Firefox będzie obsługiwał akcelerację przez kartę graficzną. Google zapowiedziało, że nowe wersję Chrome’a będą kompatybilne z WebGL.

Analityk kredytowy - szkolenie zawodowe Warszawa (Warszawa)


Wartość pieniądza w czasie i ocena projektów inwestycyjnych Zarządzanie wynikiem finansowym i płynnością Windykacja należności - aspekty bilansowo - podatkowe ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Modelowanie i stylizacja paznokci (Kraków)


I STOPIEŃ: Metoda światłoutwardzalna Metoda akrylowa Metoda światłoutwardzalna + akrylowa II STOPIEŃ Przedłużanie płytki paznokciowej na szablon - wybraną metodą Utwardzanie naturalnej płytki wybraną metodą Nowoczesny ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Bardziej mobilny YouTube


Ogromna ilość plików wideo, jakie oferuje serwis internetowy YouTube, od teraz będzie w przyjemniejszy sposób dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych, zwłaszcza smartfonów.

Powiesił się przez filmik na YouTube'ie


Kompromitujące filmy na YouTube mogą być dla niektórych zbyt dużym ciosem: 21-latek ze Strzegomia, po ukazaniu się jednego na swój temat, popełnił samobójstwo.

Rzecznikiem prasowym być (Łódź)


1. Klucz do sukcesu jak im dogodzić, a jak skutecznie zrazić - czego media oczekują od rzeczników superrzecznik i antyrzecznik kto to ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie

DBAW - Wprowadzenie bazy Oracle 10g XE z administracją (Wrocław)


Skrócony program - pełny na stronie internetowej firmy szkoleniowej: Informacje wstępne Język SQL Architektura systemu Oracle * RDBMS, baza danych, ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowa płyta główna - do zadań specjalnych


Firma Gigabyte poinformowała o uruchomieniu sprzedaży nowego modelu płyty głównej, GA-P55A-UD7, z chipsetem Intel P55 oraz podstawką LGA 1156.

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.