ICom SmartBook 4321 – domowy grafik


Nowy model SmartBooka to propozycja dla użytkowników potrzebujących wydajnej grafiki. Dzięki względnie niskiej cenie może trafić do szerokiej rzeszy użytkowników.

Biuro Badawcze Marynarki Wojennej USA twierdzi, że ludzie grający w gry takie jak CoD: Modern Warfare, lepiej radzą sobie w walce z terroryzmem. Microsoft zbadał reklamacje użytkowników, którzy twierdzili, że ostatnie aktualizacje Windows spowodowały niestabilność systemu. Jak się okazało, powodem nie były łatki, a rootkit. Microsoft zapłaci 17000 dolarów grzywny, za wykorzystanie swojej pozycji w walce z czterema piratami. Chciał bowiem by sprawy toczyły się w sądzie w Delhi, a nie w miejscach zamieszkania pozwanych.1. Wizualizacje danych finansowych: tabel rachunku zysków i strat, bilansu, rachunków przepływów pieniężnych oraz finansowania krótkoterminowego tabele używane w ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Nauka 7 technik szybkiego czytania z zachowaniem rozumienia czytanego tekstu Techniki pamięciowe ułatwiające zapamiętywanie i przypominanie Ćwiczenia usprawniające koncentrację Techniki szybkiego uczenia się ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie Wykryto błąd w starszej wersji pakietu Office, który powoduje, że użytkownicy tracą dostęp do zabezpieczonych dokumentów.

W kwietniu na rynku przeglądarek internetowych zaszły pewne istotne zmiany - Internet Explorer pierwszy spadł poniżej poziomu 60 procent udziału w rynku, zaś Chrome zwiększył swój udział.

Od początku 2010 roku podwoiła się liczba serwerów, na których pojawił się groźny botnet Zeus. Cyberprzestępcy docenili więc jego możliwości w zakresie kradzieży danych dostępowych do kont bankowych. Mija 100 dni odkąd Windows 7 zadebiutował na rynku. W tym czasie zdążył przekroczyć próg 4 procent udziału w rynku. Zyskuje jednak tylko dzięki byłym posiadaczom systemu Vista.

Program dostępny na naszej stronie internetowej Na życzenie prześlemy go e-mailem lub faksem ...
Lokalizacja: Dowolne Miejsce Np. Siedziba Zleceniodawcy - Rodzaj: kurs / szkolenie Płatny morderca pracujący dla Mafii został schwytany przez włoską policję dzięki swojej ogromnej miłości do Facebooka. MySpace i Facebook są w trakcie rozmów o współpracy. Oba portale chcą prowadzić wzajemną wymianę treści na swoich łamach.- 100 % skuteczności - szeroki wybór godzin i terminów - maksymalnie niskie ceny - zajęcia z architektury i wzornictwa przygotowanie do ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs przygotowawczy Polska wersja biznesowej witryny Microsoftu pozbyła się ciemnoskórej osoby na zdjęciu. Międzynarodowe media internetowe oskarżają giganta o rasizm. Pewien Brytyjczyk postanowił zrobić dowcip swojemu przyjacielowi, którego był drużbą na ślubie. Uruchomił konto Twitterowe, na którym notowana jest każda aktywność młodej pary w łóżku.

Nauki o Rodzinie (Lublin)


Przedmiotem badań w Instytucie Nauk o Rodzinie jest szeroko rozumiana problematyka małżeństwa i rodziny ujmowana w kontekście współczesnej kultury. Tematy ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Wizerunek oddziału, filii i przedstawicielstwa - czyli jak pokonać konkurencję w terenie (Warszawa)


1. Rola PR w nowoczesnej firmie. Podstawowe cele skutecznego Public Relations w centrali i jej oddziałach 2. Jak zbudować lub poprawić ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Profesjonalna Asystentka Prezesa z Modułem Komputerowym i Biznesowym Słownictwem Biurowym w JAnglie (Gdynia)


Centrum Doradczo - Szkoleniowe organizuje Szkolenie: Profesjonalna Asystentka Prezesa z Modułem Komputerowym oraz Biznesowym Słownictwem Biurowym w Języku Angielskim. Cena: ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zarządzanie Projektami Zgodnie z Prince2 (Katowice)


1. Zarządzanie projektami podstawy - różnica pomiędzy zarządzaniem projektami i zarządzaniem ogólnie - dlaczego niektóre projekty ponoszą porażkę ? - różne metody ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nasze biuro podróży specjalizuje się w organizacji tanich wycieczek szkolnych. Jeśli chcesz dla swojej szkoły zorganizować tanie wycieczki szkolne to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na wycieczki szkolne Warszawa. Potrafimy dopasować się do każdych wymagań, i jeśli chcesz zorganizować

tanie wycieczki szkolne

na pewno uda nam się przygotować dla ciebie odpowiednią ofertę. Nasze wycieczki szkolne do Warszawy od wielu lat cieszą się rosnącą popularnością. Warszawa zaś to najpopularniejszy cel wycieczki szkolnych od wielu lat.

Kurs szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej (Swarzędz)


Specjalizujemy się w prowadzeniu międzynarodowych certyfikowanych kursów i szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej. Pierwsza pomoc przedmedyczna (CPR / RKO / ...
Lokalizacja: Swarzędz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Finanse dla niefinasistów - Warszawa (Warszawa)


1. Podstawy prawa cywilnego - źródła prawa, wykładnia prawa - 2 godz. 2. Podstawy prawa gospodarczego i handlowego - 2 godz. 3. Odpowiedzialność karna ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Era, Inteligo i MasterCard: pierwsza w Polsce komórka, którą zapłacisz


Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynają dziś konsumenckie testy płatności mobilnych z użyciem telefonów komórkowych. W trwającym cztery miesiące programie pilotażowym weźmie udział 100 osób będących jednocześnie klientami Inteligo i Ery.

AOL sprzedało komunikator ICQ za 187,5 miliona dolarów


Pierwszy na świecie komunikator, czyli ICQ, został sprzedany przez firmę AOL. Nabywcą okazała się rosyjska internetowa firma Digital Sky Technologies.

Prawidłowe tworzenie i archiwizowanie dokumentacji w wersji papierowej i elektronicznej (Marki)


Program szkolenie ma na celu zdobycie przez kierowników jednostek organizacyjnych wiedzy dotyczącej nadzoru nad dokumentacja ...
Lokalizacja: Marki - Rodzaj: kurs / szkolenie

Inżynieria Bezpieczeństwa (Olsztyn)


przedmioty kształcenia ogólnego: język obcy, przedmioty humanizujące, technologie informacyjne; przedmioty kształcenia podstawowego: matematyka, fizyka, chemia, mechanika, wytrzymałość materiałów, analiza ryzyka; przedmioty kształcenia ...
Lokalizacja: Olsztyn - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

MIX10: Microsoft przedstawia platformę programistyczną dla systemu Windows Phone 7 Series


Projektanci i deweloperzy będą mogli tworzyć aplikacje wykorzystujące takie technologie jak Silverlight oraz XNA Framework.

Zasady podejmowania indywidualnej działalności gospodarczej w Polsce (Katowice)


Podejmowanie działalności gospodarczej - podejmowanie działalności gospodarczej - przepisy prawne regulujące prowadzenie działalności gospodarczej - pozyskanie kapitału niezbędnego do uruchomienia ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Mobilny telewizor i podwójny telefon w jednym


W ofercie TRAK Electronics pojawi się wkrótce telefon komórkowy CP-310 produkt łączący w sobie cechy kilku różnych urządzeń mobilnych.

Sharp zwiększa produkcję niebieskich chipów LED


Jeszcze w tym roku Sharp rozpocznie masową produkcję niebieskich chipów LED w swojej fabryce Fukuyamie w Japonii.

Pierwszy telewizor 3D z czterema kolorami podstawowymi


Firma Sharp z dumą ogłosiła, że na rynek telewizorów 3D zamierza wejść z "hukiem". Ma to być możliwe dzięki temu, że producentowi udało się opracować pierwszy na świecie wyświetlacz 3D, korzystający z czterech kolorów podstawowych. Rozwiązanie to ma zapewnić możliwie jak najlepsze wrażenia oraz poczucie dużej głębi, w trakcie oglądania filmów w trzech wymiarach.

Apple szlifuje iGadżety


Użytkownicy iPhone’ów i iPodów touch mogą od dziś uaktualnić swój system operacyjny do nowej wersji. iPhoneOS 3.1.2 nie wprowadza nowych funkcji, ale za to usuwa stare błędy.

Smartfon Samsunga z systemem Android


Samsung wprowadza na polski rynek swój pierwszy telefon oparty na platformie Google Android, a ponadto wyposażony w 3,2-calowy wyświetlacz dotykowy AMOLED.

Portal Lenovo pod ostrzałem hakerów


Podczas pobierania sterowników ze strony chińskiego producenta, tysiące Internautów otrzymało również pasażera na gapę – konia trojańskiego Bredolab. Wielu z nich wciąż o tym nie wie.

Największy producent dysków twardych ma wreszcie napęd SSD!


Seagate wreszcie dołącza do grona producentów, dla których nie są obce napędy SSD. Pulsar to 200-gigabajtowa stacja SSD, złożona z układów SLC NAND flash i oferująca wysokie prędkości transferu.

Polska internetowym liderem innowacji dzięki TP S.A.


Telekomunikacja Polska dołącza do największych innowatorów w Europie. Jako pierwsza firma telekomunikacyjna wkrótce udostępni ogólnokrajowy numer dostępowy do Internetu.

Portale społecznościowe zagrożeniem dla niesfornych użytkowników


Cieszące się coraz większą popularnością serwisy społecznościowe niosą ze sobą zagrożenie kradzieżą tożsamości oraz infekcjami komputerów złośliwym oprogramowaniem.

Charlie Miller: Windows z Explorerem lub Chrome'em najbezpieczniejsze do przeglądania Internetu


Charlie Miller, jeden z najsłynniejszych hakerów i specjalistów ds. zabezpieczeń uważa pracujące pod kontrolą Windows przeglądarki Chrome i Windows Internet Explorer za najbezpieczniejsze na świecie.

Wynagrodzenia na stanowiskach IT w 2009 roku w Polsce


Firma Sedlak & Sedlak wydała raport, dotyczący wysokości wynagrodzeń na stanowiskach IT w Polsce w minionym roku. W badaniu wzięło udział 6800 informatyków z 26 stanowisk IT.

W Barcelonie radzą o zagrożeniach bezpieczeństwa informatycznego


W Barcelonie rozpoczął się w poniedziałek 4-dniowy kongres bezpieczeństwa informatycznego The Black Hat. Zostaną na nim zaprezentowane zarówno rodzaje włamań do oprogramowania i baz danych firm, jak i sposoby zaradzania cyberprzestępczości tego rodzaju - poinformował największy branżowy portal i tygodnik informatyczny Computerworld.

Twitter będzie "wszędzie"


Twitter wkrótce zaprezentuje @anywhere, czyli narzędzie dla twórców stron internetowych. Dzięki niemu będzie można „tweetować” z dowolnej witryny, która na to zezwoli.

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.