Jest porozumienie w sprawie sprzedaży Skype'a


Ebay, właściciel Skype’a, w końcu porozumiał się z jego twórcami w sprawie sprzedaży komunikatora.

Białoruś przyjmuje swój własny pakiet telekomunikacyjny. Internauci, którzy będą podejrzani o przestępstwa, będą odcinani od Sieci. Treści internetowe również będą analizowane. Informacje ogólne: Liczba godzin: 30 Czas zajęć: w dni robocze 2,3 razy w tygodniu Czas trwania kursu: 4 tygodnie PROGRAM KURSU: I. Podstawy ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenie Serwis przygotowuje się do zmiany topu i zawartego w nim menu. Losowo wybrani Użytkownicy już teraz testują nowe rozwiązanie.Według niepotwierdzonych plotek, nowy smartfon firmy Nokia ma posiadać 3,2-calowy, pojemnościowy ekran AMOLED, procesor ARM z zegarem 600 MHz oraz nowy system Symbian^3. Zestaw komputerowy dla graczy Black │OPS wyposażony został w procesor Intel Core i7 980X Extreme Edition 4,4 GHz. Ten sam procesor znajdzie się również w nowej stacji roboczej tej firmy, nazwanej DAVINCI. Analitycy podchodzili do iPada z dużą dozą rezerwy – czy to się sprzeda? Statystyki mówią wyraźnie, że się mylili. Konsumenci kochają tablet Apple’a!

Nowa wersja najprawdopodobniej najpopularniejszego elektronicznego gadżetu na świecie wkrótce na rynku. Apple zaczął już wewnętrzne testy.

Gadu-Gadu wprowadziło usługę, dzięki której wysłać i odebrać maila można… bezpośrednio przez GG. Apple zatrudnia specjalistę od kamer internetowych, więc należy przypuszczać, że druga generacja tabletu Apple'a taką kamerę będzie posiadać.

Użytkownicy będą teraz w stanie sami tworzyć swój słownik w iPhone'ie. Apple dodał tę funkcję do udostępnionej niedawno do testów czwarej bety systemu iPhone OS 4.0. Dziś świętujemy międzynarodowy dzień bloga. Z tej okazji każdy bloger powinien polecić swoim czytelnikom kolegów po fachu. Konspekt: 1. Instalowanie i konfigurowanie serwerów 2. Konfigurowanie i zarządzanie serwerem DNS 3. ...
Lokalizacja: Opole - Rodzaj: kurs / szkolenieAmazon zapowiedział, że wkrótce na App Store pojawi się aplikacja, która będzie umożliwiała iPadowi korzystanie z e-booków przygotowanych dla Kindle’a. Compro Technology wiodący producent cyfrowych produktów audio/wideo oraz PC-TV, wprowadza na rynek nowy tuner ze złączem PCIe - VideoMate S800F. Jeszcze HP, ale wkrótce może się to zmienić, bowiem na zastąpienie amerykańskiego hiper-przedsiębiorstwa, chrapkę ma Acer, który w całym roku 2009, chce sprzedać ponad 30 milionów laptopów.

Dyrektor Finansowy- KURS (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. Korzyści z uczestnictwa w kursie: * Kompleksowy program kształcenia oparty na najnowszej ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kradzież tożsamości przez sieć P2P


Mieszkaniec Seattle został skazany na trzy lata w więzieniu za kradzież tożsamości, których dokonywał za pomocą sieci peer-to-peer LimeWire.

Dlaczego Microsoft nie pozbędzie się Internet Explorera 6?


Microsoft na swoim blogu poświęconym przeglądarce Internet Explorer wyjaśnia, dlaczego w najbliższym czasie nie przestanie wspierać ośmioletniego staruszka - IE6.

Nowy GPU NVIDII będzie bezkonkurencyjny


Szykuje się kolejny "prądożerca"? Na targach Computex 2010 pojawiła się informacja o tym, że NVIDIA przygotowuje kolejny model karty graficznej GeForce GTX serii 400. Tym razem będzie to średniobudżetowa konstrukcja o nazwie GeForce GTX 460, oparta na nowym procesorze GF104.

OLED-owy notebook Samsunga w 2010 roku


Technologia OLED wciąż jest wielką nieobecną rynku IT, chociaż mówi się o niej od ładnych paru lat. W roku 2010 ma się to jednak zmienić, między innymi za sprawą firmy Samsung.

Przenośny skaner od Fujitsu


Firma Fujitsu wprowadziła do sprzedaży przenośny skaner ScanSnap S1300. Jest to najmniejsze urządzenie tego typu w ofercie producenta.

Minął Dzień Bezpiecznego Internetu


Cyberprzemoc, uzależnienie od internetu, uwodzenie - to tylko niektóre zagrożenia, jakie wiążą się z coraz powszechniejszym dostępem do internetu, szczególnie dla dzieci. Jak się przed nimi bronić, informowali we wtorek organizatorzy Dnia Bezpiecznego Internetu.

Dwa nowe Radeony HD 5850 i 5870 od MSI


1 GHz GPU i potężny system chłodzenia w standardzie. w standardzie. Na targach CES 2010 firma MSI zaprezentowała dwa nowe modele kart graficznych, opartych na produkowanych w wymiarze technologicznym 40 nm procesorach grafiki od AMD. Pierwszym z prezentowanych produktów jest Radeon R5870 Lightning. Konstrukcja ta została wykonana z wykorzystaniem 10-warstwowej płytki PCB, na której upchano 15-fazową sekcję zasilania.

Polskie komputery coraz mniej bezpieczne


W zeszłym roku polska policja odnotowała 6,4 tys. przestępstw komputerowych. Stanowi to 27-procentowy wzrost w porównaniu z 2008 r. Cyberprzestępcy najczęściej atakowali portale aukcyjne.

Colin McRae i szkoła XXI wieku w Radiu FAMA


Nowoczesne metody nauczania oraz prezentacja serii gier wyścigowych Colin McRae, czyli weekendowe wydanie FAMAHARDWARE & FAMGAMES w skrócie.

17-calowy monitor do zadań specjalnych


Firma iiyama rozszerza swoją linię ProLite o nowy, 17-calowy monitor z podwyższoną ochroną matrycy, który ma znaleźć swoje miejsce w szkołach czy budynkach użyteczności publicznej.

Kurs szybkiego czytania, technik uczenia się, technik pamięciowych i koncentracji (Gdynia)


Nauka 7 technik szybkiego czytania z zachowaniem rozumienia czytanego tekstu Techniki pamięciowe ułatwiające zapamiętywanie i przypominanie Ćwiczenia usprawniające koncentrację Techniki szybkiego uczenia się ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Googlle otwiera uczelnię w Indiach


W Indiach został otwarty Instytut Oprogramowania Googlle. Zdziwieni? To przeczytajcie jeszcze raz nazwę instytutu, ale dokładniej. Na taki haczyk bowiem, chcą złapać studentów.

OS/2 - legendarny system powróci do użytku?


IBM rozważa powrót systemu operacyjnego OS/2. Jego nowoczesna edycja miałaby takie same zalety, jak poprzednik.

Natrętny wielbiciel


Była na czacie tylko raz, dawno temu. Nie zostawiła żadnych namiarów poza nickiem. Ale to wystarczyło, by otrzymywać telefony od nieznajomych.

Kolejne informacje o tablecie Samsunga


Do Sieci wyciekły kolejne informacje o tablecie firmy Samsung - dowiadujemy się, że urządzenie z systemem Android ma posiadać ekran Super AMOLED oraz rozmowy głosowe.

Szkolenia rozwoju kompetencji twórczych, osobistych, budowy zespołu i inne (Zgierz)


Budowanie zespołu kreatywnego i twórcze rozwiązywanie problemów. Rozwój zespołu i współpraca w zespole - współpraca zespołu z otoczeniem. Potencjał ...
Lokalizacja: Zgierz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Umowa pomiędzy Google'em i Adobe - już oficjalnie


Potwierdziły się informacje o współpracy Google’a z Adobe. Przyszłe wersje Chrome’a będą miały wbudowane wtyczki Flash Player i Reader.

Wszystko o Nero Multimedia Suite 10


Nero Multimedia Suite 10, wydany na 15. rocznicę firmy Nero, to multimedialny pakiet składający się z: Nero Vision Xtra, Nero Burning ROM i Nero BackItUp & Burn. Wszystkie aplikacje dostępne są w wersji polskiej.

Polska pod chmurą Microsoft BPOS


Od 12 kwietnia polskie przedsiębiorstwa mogą korzystać na zasadach abonamentowych z usług Microsoft oferowanych w chmurze obliczeniowej (cloud computing).

Ultramobilna, rozsuwana maszyna z dotykowym ekranem OLED


Projektant Sean Bovee zbudował ultramobilny komputer, który pełni dwie role - interaktywnego tabletu z ekranem OLED oraz netbooka z pełnowymiarową klawiaturą QWERTY.

Kurs " Asystent osoby niepełnosprawnej" (Tarnów)


Program kursu obejmuje zdobycie umiejetności w opiece nad osoba niepełnosprawną , zagadniena związane m.in. z psychologią , pedagogiką ...
Lokalizacja: Tarnów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zarządzania biurem - rachunkowość, aspekty prawno-finansowe i obieg dokumentów (Warszawa)


W trakcie szkolenia odpowiemy na pytania: * w jaki sposób zorganizować posiedzenie Zarządu, Rady Nadzorczej, Walnego Zgromadzenia, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Akademia podatkowa VAT - poziom od podstaw i dla zaawansowanych 4 dni (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wsparcie dla Windows XP do 2014 roku, pod jednym warunkiem


Użytkownicy pracujący na systemie operacyjnym Windows XP z zainstalowanym dodatkiem Service Pack 2 powinni przygotować się do zainstalowania trzeciego dodatku serwisowego lub przejścia na Windows 7.

Jeśli czekasz na przelew od kontrahenta, a blokuje ci to możliwość dalszych inwestycji najlepszym wyjściem jest faktoring progresywny. Progresywny faktoring to niewielka prowizja i możliwość niemal natychmiastowego dysponowania środkami z faktury. Zawsze kredyt będzie generował większe koszty niż faktoring - bez względu na to, czy wybierzesz faktoring progresywny czy faktoring regresywny. Wybór faktoringu należy do ciebie.